Хто стане на чолі Бердичівського РайВО? — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Ще минулої зими звільнилась з посади за власним бажанням останній керівник цього відділу Валентина Леонідівна Муренко. 


Щоб зекономити кошти районного бюджету чи ще з яких інших міркувань, нового начальника відділу тоді призначати не стали, а його обов’язки взяла на себе додатково заступник голови райдержадміністрації Тетяна Володимирівна Наумчук, яка колись вже обіймала цю посаду.


На жаль, за останній рік районну освіту критикували за несвоєчасне проведення тендерів, невирішені проблеми з харчуванням школярів та й невизначеність в оптимізації навчальних закладів. Напевно тому в липні районною адміністрацією був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади керівника відділу освіти.


Подали документи на участь в конкурсі чотири кандидати, три з яких - Колесник Людмила Миколаївна (працювала заступником голови РДА з гуманітарних питань), Деліо Оксана Вікторівна (працювала директором Райгородецької школи, а нині – завуч Великоп’ятигірської школи) та Капралюк Тетяна Степанівна (працювала в БКПЕП заступником директора) - пройшли всі три етапи конкурсу.


За підсумками конкурсу, найбільше балів, як зазначила заступник голови РДА Тетяна Наумчук, набрала Деліо Оксана Вікторівна, але відповідне розпорядження голови РДА ще не підписано, бо саме зараз витримується десятиденний термін, призначений для можливого оскарження результатів.


І таке оскарження цілком можливе, бо, як нам повідомила по телефону Людмила Колесник, вона зараз вирішує, чи оскаржувати дії конкурсної комісії і як саме це робити. Серйозним порушенням умов конкурсу, на її думку, є те, що на етапі розв’язання ситуаційних завдань, пов’язаних з посадовими обов’язками начальника відділу (до речі, невідомо, чи вони взагалі є, як і положення про відділ), комісія дала чисто методичне теоретичне завдання розповісти про «проектні технології в освіті».


І саме до цього завдання виявилась більш підготовлена Оксана Деліо, яка весь час працювала в школі, а не на керівній посаді в районі. Оксана Вікторівна по телефону розповіла, що конкурс, на її думку, пройшов організовано, методично вірно, згідно всіх рекомендацій Міністерства освіти.


Дізнатись думку про конкурс Тетяни Степанівни Капралюк не вдалось, бо з 1 вересня вона звільнилась з роботи у коледжі і поки що зв’язатись з нею не вдалось.


Незважаючи на те, що до початку навчального року катавасія з очільником РайВО ще не закінчилась, всі школярі району успішно розпочали навчання і, сподіваємось, так само успішно його продовжать. А ось чи вистачить мужності новому керівникові відділу разом з владою району та сільським громадами розпочати нарешті оптимізацію шкільної мережі, побачимо лише з часом.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.