Педагоги Бердичівського району з нагоди професійного свята отримували вітання та подяки — РІО Бердичів

П'ятниця, 4 Грудня

Педагоги Бердичівського району з нагоди професійного свята отримували вітання та подяки

У першу неділю жовтня щороку своє професійне свято відзначають ті, чия праця є необхідною у суспільстві – вчителі, педагоги. Недарма вважають, що серед великої кількості професій однією з найважливіших та найгуманніших є саме професія педагога. Стати вчителем - це не просто обрати фах, а взяти на себе відповідальність за життя і долю людей. Адже у вчителеві поєднуються не лише навики навчати. З одного боку, він уособлює в собі диригента, оркестром якого є діти. З іншого - він є психологом, який виявляє найкращі якості та схильності у свого учня та допомагає їх розкрити. Вчитель - це лікар, який лікує дитячі душі та завдяки своїй доброті і мудрості бореться з такими хворобами, як бездушність, жорстокість, неосвіченість, бездуховність.


Привітати освітян, завдяки яким світ наповнюється красою і любов’ю, які дарують дітям прагнення до знань та до відчуття прекрасного, зібралися напередодні свята у стінах Бердичівської РДА. На захід завітали вчителі та дошкільні працівники району, представники районної ради та райдержадміністрації. Адже подія більш ніж урочиста – відзначення невтомної праці людей, які весь свій розум, душу і серце впродовж багатьох років віддають дітям, передаючи їм частинку свого великого вчительського серця.


Першим зі словами привітання виступив голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, зазначивши, що в душі кожного назавжди залишається перший вчитель, перші успіхи та невдачі, перші і останні дзвоники, класний керівник. Тоді ж то, як вважає очільник РДА, по-справжньому життя було безтурботне і це один з кращих періодів, важливе місце в якому займає вчитель. «Ви ті люди, кому ми віддаємо своїх дітей і сподіваємось, що з них виростуть достойні. Ви вкладаєте свою душу, своє серце в їхнє виховання, в набуття ними знань. Завдяки вам вони, напевно, виростуть тими, ким ми б хотіли їх бачити», - зазначив Едуард Томашевський.


Подякою Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Житомирської обласної ради нагородили педагогічний колективи Великоп’ятигірського та Бистрицького дитячих навчальних закладів Бердичівського району за активну участь у Всеукраїнському конкурсі організації дослідно-пошукової роботи в дитячому навчальному закладі.


Грамоти Бердичівської РДА за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята отримали вихователі Старосолотвинського, Хажинського, Гардишівського, Романівського, Скраглівського, Гришковецького та інших ДНЗ, а також вчителі загальноосвітніх шкіл району.


До вітального слова запросили і голову Бердичівської районної ради Максима Самчика, який побажав, щоб професія вчителя не розчинилася в сьогоденні та в проблемних буднях, щоб місцева влада створювала всі умови для надання дійсно якісних послуг у сфері освіти. «Зичу вам здоров’я, добробуту… Щоб реформи, які нині реалізуються, приносили вам тільки користь. Щоб ви відчули підвищення заробітної плати, про яке нині говорять», - зазначив голова районної ради і почесними грамотами за професійний внесок нагородив вчителів.


Відзначила педагогів і вихователів від імені народного депутата України Олександра Ревеги його помічник, депутат районної ради Софія Томашевська, привітавши ювілярів та нагородивши освітян грамотами Верховної Ради України: «Бажаю кожному з вас отримувати насолоду і задоволення від власної роботи. Щоб кожного разу, коли ви приходите в клас, ваші діти з величезною любов’ю і вдячністю, з іскринкою зацікавленості зустрічали вас…». До речі, такі відзнаки представники освітянської ниви отримають вперше. Всі ці грамоти, що їх саме у цей час забирав у Києві народний депутат, буде вручено вчителям шкіл під час особистого приїзду в кожен навчальний заклад району.


Усім винуватцям свята, що були присутні на заході, приуроченому до Дня вчителя, пісенні і танцювальні поздоровлення адресували їхні колеги по роботі та творчі колективи Бердичівського районного Будинку культури на знак вдячності за колосальну та кропітку працю, саможертовність, величезне терпіння і найголовніше - любов до дітей.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.