Роздрукувати цю сторінку

З рук дітлахів та колективів дошкільних закладів міста – в руки бердичівським військовим

Так важливо у нас час допомагати людям, які потребують цієї допомоги. Так важливо не відвертатися від чиєїсь біди, від прохання та намагатися зробити хоча б щось, аби людина відчувала себе потрібною, відчувала, що про неї пам’ятають, її поважають, їй дякують… Тим більше, що благородна справа завжди цінується, особливо, якщо вона колективна. Найбільш приємним це є і тоді, коли до такої справи долучаються дітлахи. Можливо, не зовсім вправно, але від щирого серця вони намагаються внести хоча б крихітну частинку зусиль задля допомоги.


Такою благородною справою відзначилися дошкільні навчальні заклади №4 «Берегиня», №22 «Золота рибка» та №26 «Веселка» Бердичева, колективи яких для бердичівських військових виготовили такі цінні і такі необхідні подарунки.


З того часу, як мужні хлопці та чоловіки пішли на захист нашої держави, щодня ризикуючи життям, минуло немало часу. З самісінького початку так званої «антитерористичної операції» багато речей, потрібних військовим у повсякденному житті на території, де проходять воєнні дії, збирали та відсилали небайдужі люди і волонтери. Нині начебто армія забезпечена усім необхідним, як зазначають представники влади та командири, але допомога людей військовим не є зайвою. Тим більше, якщо від таких речей залежить життя чийогось батька, чоловіка, брата чи сина.

 


Тому, як тільки від чоловіків тих дівчат та жінок, котрі працюють у дитячих садочках нашого міста, надійшло прохання зробити та вислати їм у зону бойових дій для прикриття тилів маскувальні сітки, усі колективи вищезазначених закладів, не роздумуючи, кинулися виконувати прохання.

SDC13742


Чому саме сітки? А тому що, як зазначили військові, коли над ними літали безпілотники, вони зафіксували неприкриту техніку, пости та інші тимчасові будівлі, котрі без маскувальних сіток є легкою мішенню для ворога. Отож жінки військових, їхні колеги по роботі і навіть дітлахи взялися дружно допомагати нашим героям, які захищають спокій своїх сімей, а також мирне небо над головами українців.


Сітки та камуфляжне ганчір’я, що їх колективи садочків з дітьми та їхніми батьками для бійців перетворили на маскувальні сітки, надала Житомирська обласна громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».


Також дуже велику спонсорську підтримку у вигляді тканини надав приватний підприємець Муревич Юрій Йосипович. Неабияк допомагали і батьки дошкільнят. А дітлахи взяли участь у конкурсі патріотичних малюнків, на яких постали жовто-блакитні прапорці, мирне небо і сонечко, птахи, грона калини і соняшники, як символи української держави.

SDC13748

SDC13749

SDC13757


Спільними зусиллями для військовослужбовців військової частини - польова пошта В3231 виготовили сім маскувальних сіток, подушки, символічні жовто-блакитні браслети і малюнки, серед яких є навіть відбитки маленьких дитячих долоньок. Крім того, у зону бойових дій відправлять і український прапор з побажаннями здоров’я, щастя та віри у мир в Україні.

SDC13761

SDC13746

SDC13756


Спочатку це все готувалося, як відгук на прохання допомогти необхідними речами для військових, адже три сітки уже надіслані на передову і маскують техніку та встановлені об’єкти від пильного ока ворогів. А тепер це, як виявилося, стане гарними подарунками до Дня захисника України, який відзначається у свято Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня.

AGeeL2Bk pk

sitka ato


Отож з рук маленьких дітлахів та колективів дошкільних закладів Бердичева в руки бердичівських військових потраплять такі потрібні для них речі, а привіти і побажання від діток у вигляді малюнків зігріватимуть серця хлопців та чоловіків на сході України у найхолоднішу пору року та додаватимуть сили і наснаги у боротьбі з ворогами.

dJ cXCm7o k

 

SDC13747

SDC13752

SDC13758

SDC13759

 

 

 

 

 

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали