Роздрукувати цю сторінку

Студенти Бердичівського ПТУ №12 до Дня студента провели національно-патріотичний захід

У День студента, 17 листопада, вся прогресивна молодь, усе студентство відзначає своє свято, свято тих, хто навчається, прагне отримувати нові і нові знання, прагне знайти себе у цьому суспільстві, реалізуватись в майбутньому, як особистість, як професіонал своєї справи, та приносити користь і державі, і її народові. Адже вже весь світ пересвідчився, що українська молодь є справжніми патріотами своєї країни.


В рамках національно-патріотичного виховання молоді професійно-технічне училище №12 у дружньому родинному колі студентів та викладачів, а також із запрошеними гостями, провели захід до Дня студента «Моя Україна, мій вільний народе!».


Захід приурочили болючій, але водночас переломній сторінці в історії України трирічної давнини – Революції Гідності. Саме у 2013 році, коли влада заявила про призупинення підготовки до підписання угоди про євроінтеграцію, студенти усіх міст збирали акції протесту. Юнаки та дівчата вийшли на мирний майдан, аби висловитися проти тогочасного режиму влади, та показали, що студентство – це сильні духом українці, які прагнуть змін.


Учні професійно-технічного училища згадали події, які передували Майдану, згадали ціну, якою молодь і дорослі, що теж не стали осторонь, виборювали свої права. Було згадано і наслідки того мирного протесту, і ті жахливі події, в які Україна поринула три роки тому та які й досі крають серця усім. Разом з присутніми на заході військовими вшанували учні ПТУ №12 загиблих героїв, які боролися за право жити у вільній країні, та подякували тим, хто і досі мужньо бореться. Як зазначили викладачі училища, їхні колишні учні є серед числа військовослужбовців, які знаходяться у зоні АТО.


Та й сам освітній заклад активно допомагав хлопцям та чоловікам на сході України. Кожного року студенти передавали посилки, пекли смаколики, збирали засоби гігієни. Учнівська профспілка виділила кошти на придбання термобілизни. В училищі є благодійна волонтерська організація «Єдність», яка організувала благодійний концерт по збору коштів, придбавши за них новорічні подарунки для дітей, батьки яких загинули в АТО.


З гордістю про своїх вихованців відгукується виконуюча обов’язки директора закладу Світлана Мохорт. Вона вважає, що події 21 листопада, а нині – це День Свободи і Гідності, об’єднали всіх. Ці події показали, що український народ – великопатріотичний, і вагому роль у цьому зіграли саме студенти. З нагоди Дня студента керівник ПТУ№12 привітала своїх учнів та побажала терпіння, працьовитості, легкого засвоєння знань.


Винуватці свята для гостей, серед яких були депутат Житомирської облради Ігор Романський та бердичівські військові з командирами, приготували святковий концерт. Лунали пісні про український народ, про його мужність та відвагу, пісні, що стали хітами Майдану, і навіть ті, що пов’язані з трагічними подіями. В цікаво організованому заході, крім пісень, неабияк вразив присутніх показ мод, на якому учні професійно-технічного училища показували плоди своєї майстерності.

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали