П'ятниця, 9 Червня

Безкоштовне харчування дітей початкових класів Бердичівщини в цьому році продовжується

За таке рішення одноголосно проголосували депутати на сесії Бердичівської районної ради наприкінці грудня минулого року. У порядку денному другого пленарного засідання сесії фігурувало питання Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Бердичівського району на 2017 рік.


Оскільки на той час у школярів були зимові канікули, то терміну для прийняття рішення та пропозицій надавалося 2 тижні, щоб у новому році вирішити, як харчуватимуться діти початкових класів у селах району.


З приводу цього на сесії виступила начальник районного відділу освіти Оксана Деліу, зазначивши, що 970 учнів з першого по четвертий клас навчаються у школах сіл Бердичівського району. В минулому році харчування таких дітей проводилося за рахунок коштів місцевого бюджету і в 2017-му його варто продовжити. Для цього потрібно 360 тисяч гривень.


Після роз’яснень деяким депутатам, що в даному випадку мова йде про дітей початкових класів, даний проект рішення був підтриманий. Тому, розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, районна рада вирішила здійснювати харчування учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району в 2017 році за рахунок коштів місцевих бюджетів. Окрім того, окремим пунктом в проекті рішення прописано надання рекомендацій селищному та сільським головам долучитися до надання фінансового ресурсу для організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах.


Сам же голова районної ради Максим Самчик закликав дотримуватися кошторису харчування, бо є конкретна вартість, і включатися сільським радам до роботи по здійсненню харчування, спонсорам та благодійникам, щоб «жити по-кишені».

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.