Завдяки Олександру Ревезі Гришковецька гімназія отримала багатомільйонний подарунок — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Завдяки Олександру Ревезі Гришковецька гімназія отримала багатомільйонний подарунок

Гришковецька гімназія по праву вважається одним з найкращих навчальних закладів Бердичівського району, тому й отримала в минулому році статус опорної школи, який в майбутній реформі системи освіти дуже багато значить. Нині вона має одну філію – Гальчинську школу, але в майбутньому, так як і в медицині, в освіті планується створити освітні округи, в яких головну роль будуть відігравати саме опорні школи. 

Пересвідчитись, що Гришковецька гімназія вже сьогодні готова до своєї флагманської ролі, могли всі присутні минулої п’ятниці на батьківській конференції під назвою «Формування конкурентно-спроможної особистості у процесі навчання і виховання шляхом упровадження інноваційних технологій і методик».


А присутніми тут були батьки дітей, які навчаються в гімназії, та один батько, діти якого вже давно закінчили навчання, але він, як колишній член батьківського комітету, не забуває дороги до Гришковецької школи і приходить зазвичай туди не з порожніми руками. Звати його Олександр Васильович Ревега.


Колись він був простим підприємцем, який жив у Гришківцях і працював у Гришківцях, але й тоді допомагав, чим міг, місцевій школі, і тепер, коли люди довірили Олександру Васильовичу представляти наш край у найвищому законодавчому органі країни, не забарився з допомогою.


Завдяки його ініціативі, наполегливості, особистим зв’язкам з нашими земляками в Уряді (прем’єром та віце-прем’єром) минулого року вдалось залучити на купівлю нового обладнання та капітальний ремонт гімназії майже 10 мільйонів гривень.


Вісім з половиною мільйонів буде витрачено на термомодернізацію будівлі, яка дозволить в майбутньому наполовину скоротити витрати на енергоносії (великий обсяг робіт по заміні вікон, дверей та ремонту дахів вже виконано), а на мільйон сто двадцять п’ять тисяч вже придбано меблі, обладнання та приладдя для кабінетів, фізики, географії, біології, «Захисту Вітчизни» та ще в багато класних кімнат гімназії.


Отже Олександр Ревега не просто прийшов до гімназії послухати про новітні методики навчання, але й перевірити, чи раціонально використані кошти, залучені ним з бюджету, і як інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, комп’ютери та ноутбуки, комплекти реактивів та географічні карти використовуються в освітньому процесі.


І вже на конференції, яка проходила в актовій залі, була можливість переконатись, що обладнання не пилиться десь на складі чи в комірчині під замком, а активно й кваліфіковано експлуатується. Так, доповідь заступника директора з науково-методичної роботи Тетяни Едмундівни Еверт ефектно доповнювалась яскравими слайдами, які демонструвались з мультимедійного проектору, встановленого над сценою, на великий екран.


Спочатку батьки трохи напружено сприймали сухі науково-методичні постулати та визначення доповіді, але коли мова дійшла до прикладів ефективності нових методик та на екрані побачили знайомі фото своїх доньок і синочків, які стали переможцями багатьох предметних олімпіад як на рівні району, так і області, тоді й стало зрозуміло, що сила слова зростає в рази, коли ці слова підкріплені художніми образами, фотографіями, малюнками чи таблицями.


Після розлогої доповіді були ще на конференції короткі виступи заступника голови Бердичівської РДА Тетяни Наумчук, завідуючої районним відділом освіти Оксани Деліу, які розповіли про стан та перспективи освіти району, ну і, звичайно ж, слово надали Олександру Ревезі.


«Я живу в Гришківцях. Двоє моїх дітей навчались тут у гімназії і здобули тут освіту гарного рівня, за що велика подяка всім вчителям», - сказав Олександр Васильович.


Він висловив також подяки керівникам освітянської галузі, які змогли розробити необхідні документи для визнання Гришковецької гімназії опорною школою, проектантам та будівельникам житомирської фірми, які змогли в дуже короткі терміни розробити проектну документацію та приступити до ремонту будівлі, технічним працівникам гімназії, які швидко справляються з наслідками ремонтно-будівельних робіт, викладачам, які швидко опанували новітню техніку і з радістю використовують її в навчальному процесі, ну і батькам школярів, які не стоять осторонь шкільних справ і виховують патріотично налаштованих дітей.


«Ми будемо разом іти до нашої завітної цілі – щоб наші діти жили в мирній і розвинутій країні», - такими словами завершив свій короткий, але надзвичайно емоційний виступ народний депутат.


А під щирі оплески присутніх в залі учениця гімназії подарувала шанованому гостю власноруч вишиту картину із зображенням жовто-блакитного прапору, портрету Шевченка та символу України – червоної калини.


Присутніх на конференції своїми співами та акробатичними етюдами привітали вихованці гімназії, звучали ще виступи директора школи Володимира Вержибока та голови батьківського комітету Галини Сидорчук із щирими словами подяки, тому й не спішили розходитись батьки з незвичних «батьківських зборів», ще довго обговорюючи справи особисті та шкільні.


А Олександр Ревега тим часом, не лінуючись, обійшов всі класи, де були встановлені нові меблі та обладнання, і особисто пробував і писати на інтерактивній дошці, і навіть стріляти в мультимедійному тирі, який обладнано нині в кабінеті «Захисту Вітчизни». Побаченим він залишився задоволений і пообіцяв ні в якому разі на цьому не зупинятись.


Можливо, в якійсь іншій країні все вищевикладене навіть і не попало б до шпальт місцевої газети, бо там не потрібно докладати надзвичайних зусиль у, здавалося б, прості речі, але в нас чомусь такі прості речі, як теплі приміщення шкіл, підручники чи інші засоби навчання, паливо для шкільних автобусів чи сніданки для школярів доводиться комусь «вибивати», героїчно вирішувати проблеми, які б можна було просто не створювати. 

 

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.