Неділя, 24 Вересня

серпня 2021 — РІО Бердичів

Окрім підвищення вартості проїзду у міських маршрутках, подорожчання ціни на харчування у школах та дитячих садочках, на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради говорили і про зростання вартості навчання у музичній та художній школах.

Опубліковано в Культура

Про це на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило сьогодні, повідомила начальник відділу освіти і науки Валентина Адаменко. На розгляд членів виконкому було подано проект рішення, в якому затверджений весь порядок організації харчування дітей у закладах Бердичівської міської територіальної громади.

Опубліковано в Освіта

За проект рішення, який був на слуху у всіх бердичівлян протягом кількох місяців, сьогодні проголосували позитивно члени виконавчого комітету міської ради. Проїзду у міському транспорті по 8 гривень – бути! Щоправда підтримали це не всі присутні члени виконкому, бо четверо таки утримались від прийняття рішення.

Опубліковано в ЖКГ

Сибас – популярный вид рыбы, который привозят к нам преимущественно из норвежских вод. В Киеве есть несколько мест, где можно заказать сибас https://egersund.ua/ru/products/100. Главное предварительно убедиться в свежести выбранной продукции и ее высоком качестве. Обычно уже по внешним признакам можно понять курьер привез хорошую норвежскую рыбу или лучше обратиться к какому-то другому поставщику. Перечисленные в этой статье рекомендации помогут вам не ошибаться с первого раза.

Опубліковано в Пригоди

Суд призначив до розгляду кримінальне провадження за фактом заподіяння тілесних ушкоджень патрульному поліцейському, яке мало місце у червні 2020 року неподалік смт. Гришківці.

Опубліковано в Офіційна інформація

Желание работать по личному графику, отсутствие специального образования не преграда для приличного заработка. Для того чтобы найти подходящую работу, достаточно стать исполнителем, предлагаемых категорией, например сборка ручек на дому на сервисе заказа услуг Кабанчик и после регистрации и верификации начинать выполнять заказы.

Опубліковано в На правах реклами

Сонячне літо швидко проминуло. Не встигли юні мешканці Бердичева озирнутись, як на порозі – новий навчальний рік. Що очікують від нього педагоги, учні та батьки? Про це журналісти «РІО Бердичів» дізнавались у спеціалізованій загальноосвітній школі з поглибленим вивченням іноземних мов І–ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Г. Шевченка. Скільки людей – стільки думок. Очікування та прагнення у кожного – свої. Але і дорослі, і діти одностайні в одному: хочеться, аби навчання проходило в очному форматі. Втім, про все – по порядку.

Опубліковано в Освіта

Еще каких то три десятилетия назад фраза, вынесенная в заглавие, звучала бы нелепо и непонятно. Слово «раскрутка» было знакомо лишь узким специалистам из сферы зарождающегося шоу-бизнеса или начинающим певцам и музыкантам. И, естественно, слово «сайт» было знакомо лишь учительницам английского языка и их ученикам в пятом классе. Потом это слово, как и большинство других английских слов успешно забывалось уже к класу седьмому-восьмому, потому что в реальной жизни их использовать удавалось редко кому.

Опубліковано в Бізнес

Сьогодні зранку відбулося засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, на якому було розглянуто і прийнято більше 20 питань порядку денного. Серед них і те, на яке очікували бердичівляни і яке бурхливо обговорювали ще з весни, - "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування".

Опубліковано в Пригоди

Чтобы сайт работал, нужно обеспечить хостинг. Это комплекс услуг, который включает в себя размещение ресурса на серверах и организацию его работоспособности. Хостинг имеет несколько конфигураций, о них, а также об одной из самых эффективных моделей мы поговорим ниже.

Опубліковано в Бізнес
Сторінка 1 із 25
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.