
Дошка оголошень

Вікторія Кучерява
У Бердичівському педагогічному коледжі пройшов VІІ-й Регіональний фестиваль-конкурс «Музика, що єднає молодь 2023»
31 бер. 2023Сьомий Регіональний фестиваль-конкурс вокально-інструментальної творчості учнівської молоді «Музика, що єднає молодь» пройшов у Бердичеві! В ньому взяли участь представники загальноосвітніх і музичних шкіл, мистецьких та позашкільних закладів освіти міста і району, різних куточків Житомирської та Вінницької областей і Києва. На сцені актової зали відділення музичного мистецтва Бердичівського педагогічного фахового коледжу зустрілися міські колективи і виконавці, приїхали й учасники з смт Любар. Представники інших регіонів приєдналися дистанційно. Музика об’єднала близько ста конкурсантів.
Про Бердичівський бульвар – із любов’ю: на зустрічі бердичівлян, небайдужих до історії рідного краю
13 бер. 2023Учасники групи «Промінь світла», небайдужі до історії рідного краю, зібрались у весняний день, щобзгадатиБердичівський бульвар – улюблене місце прогулянок багатьох поколінь бердичівлян, яке мало особливу енергетику і було центром тяжіння містян. Тема розмови – образ легендарного Бердичівського Бродвею в літературі, музиці і кіно.
В одній із кімнат на першому поверсі Музею історії м. Бердичева розташована постійно діюча виставка, яка розповідає про зв’язок життя і творчості Тараса Шевченка з нашим містом. Експозиція повсякчас доповнюється та оновлюється. Вона невелика за обсягом, але за глибиною – неосяжна. Вона – поза часом. У Шевченківські дні ми здійснили сюди екскурсію.
Розповідь про сильних духом українок: фотовиставка «Жінка – як квітка!» у Музеї історії м. Бердичева
06 бер. 2023«Жінка – як квітка!» – унікальний фотопроєкт, створений командою Громадської спілки «Дім Ветерана» (куратор – керівник організації Юлія Толмачова). Творчий задум втілила член НСФХУ, житомирський фотограф Анна Ковальчук. Перша презентація в Україні пройшла у Бердичеві. Фотовиставка відкрилася 5-го березня в Музеї історії міста.
Мелодії з кінохітів та відомих мультфільмів лунали в актовій залі Бердичівської музичної школи на початку березня. Весняний парад улюблених саундтреків дарували шанувальникам мистецтва викладачі та їх вихованці на благодійному концерті на підтримку Збройних Сил України
День подяки ЗСУ від дружної родини початкових класів Бердичівського міського ліцею № 15
03 бер. 2023Весну у Бердичівському міському ліцеї зустріли Тижнем початкових класів. Кожний тематичний день – пізнавальний і творчий. Це подорожі у світ математики, лінгвістичні дайджести, спостереження та дослідження і мандрівка до країни Мультляндії. У четвер 2-го березня учнів 1–4 класів, їх батьків та педагогів об’єднав День подяки Збройним Силам України.
«Шана до мистецтва предків – це не цілування попелу, а підтримка вогню», – таким бачить ставлення до культурної спадщини народу житомирська майстриня Анна Івченко. В залі етнографії Музею історії міста Бердичева вона відкривала накопичені століттями секрети ткацтва українського Полісся. Учасниці майстер-класу від мисткині отримали перший досвід із ручного ткання: створювали браслет «Я – Українець».
365 днів стійкості та незламності у війні, 365 днів повномасштабного російського вторгнення, 9 років війни проти України. Разом із документалістами фотокореспонденти фіксують її події, показують суворі реалії сьогодення, пишуть літопис наших втрат, героїзму та перемог. В об’єктиві – руїни і страждання, сплюндрована земля, сповнені болю та жаху очі і люди, які творять історію, які захищають наше майбутнє. Фотовиставка «365» – спільний проєкт Музею історії міста Бердичева та ГО «Бердичівська школа практичної фотографії».
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Неділю м’ясопусну, 19-го лютого 2023-го року, в усіх парафіях та монастирях Житомирської єпархії Української Православної Церкви пройшли благодійні ярмарки, де пропонували традиційну для Масниці випічку, для підтримки Збройних Сил України. До спільної справи приєдналися духовенство та віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева.
Десятого лютого Бердичівський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради приймав у своїх стінах усіх охочих ознайомитись із навчальним закладом. День відкритих дверей, як завжди, викликав зацікавленість абітурієнтів та їхніх батьків і друзів. Майбутні вступники – місцеві школярі та приїжджі з Житомирської, Вінницької, Донецької та Хмельницької областей.