Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 3330

П'ятниця, 22 Вересня

Напередодні Дня захисника України, встановленого указом Президента України 14 жовтня 2014 року, у міській гуманітарній гімназії №2 стартував загальногімназійний проект «Козацькому роду нема переводу. Нащадки славних козаків», до якого були залучені учні усіх класів навчального закладу. 

Одним із завдань методичної роботи на сучасному етапі є активізація творчих здібностей учителів. Творчий характер закладений у самій суті професії педагога. До творчості вчителя спонукає й сьогоднішній учень, який має бути розвиненою й нестандартною особистістю, вимогливою до свого наставника. Отже, наразі необхідно формувати тип учителя-новатора, справжнього фахівця. З цією метою у гуманітарній гімназії №2 відбувся обласний семінар заступників директорів на тему: «Інноваційні форми методичної роботи з педагогічними працівниками». Особливістю цього семінару є участь не лише завучів міських навчальних закладів, але й фахівців всієї Житомирської області.

Кожен з нас мріє знайти своє місце в житті. І саме шкільні роки є тим багатим ґрунтом, що живить всі наші мрії та бажання. Гуманітарна гімназія №2 допомагає стати кожному своєму учневі творчою особистістю, саме тут розкривається дитячий талант і розвиваються здібності, набуваючи витонченості та майстерності.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.