Світлана Семчук — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

У приміщенні оновленої сучасної Гришковецької гімназії сьогодні зібралися керівники шкіл та вчителі 8-ми громад Бердичівського району, аби взяти участь у приємній місії – отримання ноутбуків за державною програмою «Ноутбук кожному вчителеві».

За правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення Бердичева в новій редакції, а точніше – внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25 червня 2019 року по прийманню стічних вод, голосували у четвер члени виконкому на засіданні в міській раді.

Ми вже писали про це, коли повідомляли, на що буде витрачена надана Бердичеву обласна субвенція. Про неї говорили на засіданні чергової сесії міської ради минулого четверга. Серед переліку шкіл міста, яким виділено кошти на меблі, ноутбуки та іншу оргтехніку, було і виділення грошей Навчально-виховному комплексу №10 міста Бердичева.

Майже на кожному засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради його члени розглядають особливо важливі питання, котрі стосуються маленьких та юних бердичівлян, та приймають не менш важливі рішення.

Про це на засіданні виконавчого комітету, що проходило сьогодні зранку, розповіла начальник управління сім’ї та соціального захисту населення Наталія Омельянчук.

Сьогодні зранку на Центральній площі Бердичева перед міськвиконкомом комунальники розпочали встановлення головного атрибуту одного з найважливіших для всієї єврейської общини свята світла - Хануки.

Якщо говорити простішою сучасною фразою, то він «глючить». Підходиш – наче й працює, от тільки коли потрібно виконати якусь операцію по сплаті рахунків чи комунальних послуг, то дзуськи.

Хоч кампанія по заключенню декларації із сімейним лікарем взяла свій початок ще у 2018 році і багато бердичівлян обирали за бажанням свого «сімейника», до якого ходять на прийом і телефонують у разі проблем зі здоров’ям, все рівно нині є такі, в кого декларації і досі немає.

Свої обурення, а їх виявилося немало мами діток, які потребують реабілітації у спеціальному закладі, висловлювали на зустрічі з міським головою сьогодні зранку у міській раді. Крім Сергія Орлюка і мам, в актовій залі були присутні також працівники фінансового управління виконавчого комітету, керівник та працівники Центру реабілітації дітей і начальник управління сім’ї та соціального захисту населення Наталія Омельянчук.

На розгляд комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху, засідання якої проходило минулої п’ятниці, надійшло депутатське звернення депутата від ПП «Українська стратегія Гройсмана» Ігоря Романського з проханням встановити на одному із світлофорів у Бердичеві додаткову стрілку.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.