Комусь із бердичівлян цього тижня пощастить — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Комусь із бердичівлян цього тижня пощастить

08 серп. 2017 Власкор

Гороскоп на тиждень з 07 по 13 серпня 2017 року

Овен. Напружений тиждень, який змусить Вас багато думати і говорити про гроші. Але головне занепокоєння буде пов'язане не з Вашими особистими доходами, а з розподілом сімейного бюджету, оплатою боргів або вирішенням питань, пов'язаних зі спадщиною, страховками, податками та подібними справами. Друга половина тижня несприятлива для прийняття важливих рішень, що стосуються роботи та фінансів.


Телець. Сприятливий для Вас період, коли ризик захворювання істотно знижений. Проблеми зі здоров'ям у цей час виникають в основному через надмірність у їжі та питті, через недомірні фізичні та розумові навантаження. З органів найбільш уразливою є печінка, до травм більше схильна область стегон і колін. Є небезпека отруєння, появи алергії на ліки. У другій половині тижня можлива зварка з коханою людиною.


Близнюки. Цього тижня Ви можете досягти успіху в професії, завоювати авторитет, повагу та репутацію. Зараз Ви можете заявити про себе. Це гарний час для всіх справ, пов'язаних з соціальним впровадженням. Ви можете розраховувати на заступництво вищих, однак тепер потрібно уникнути збігу з керівництвом. Не виключені і розбіжності з партнером по шлюбу. Деяким представникам цієї марки в даний період буде складно знайти баланс між роботою та будинком.


Рак. Матеріальне положення хитке, але багато що залежить від Вашого досвіду в професійній сфері та обдуманості планів. Дуже важливо зберегти реалістичний підхід до всього, щоб уникнути помилок, здатних привести до збитку або невиконання матеріальних бажань. Можливий успіх у заняттях, пов'язаних з далекими поїздками. У другій половині тижня прагнення поліпшити свій матеріальний стан може призвести до конфліктів і ризику.


Лев. У цілому безпечний період, стійкість до негативних впливів, Може позначитися дефіцит корисних речовин в організмі, кальцію або магнію. Слід акуратніше бути при виконанні фізичної роботи і занять спортом. І намагайтеся не вступати у конфлікти, які можуть стати причиною пошкодження здоров’я.


Діва. Настає сприятливий час для того, щоб знайти нових друзів, у тому числі серед іноземців або творчих особистостей. Цей період може пробудити у вас тягу до досліджень або винаходу нестандартних підходів, до того, що здавалося вам простим і звичним. У романтичних стосунках зараз можливі складнощі. Дане час може схиляти вас до прийняття різких рішень і розривів стосунків, що може привести до втрати любові. Намагайтеся бути конструктивними.


Терези. Гарний час для підвищення соціального статусу, кар’єрного зростання. Ви можете реалізувати свою схильність до керівної роботи або політичної діяльності. Можлива підтримка від впливових осіб у справах, що стосуються бізнесу або вирішення старих фінансових проблем. Але треба мати на увазі, що помітнішими стануть не тільки Ваші таланти і успіхи, а й помилки. Вам доведеться бути обережнішими і більш вимогливими до себе, щоб уникнути матеріальних втрат і загроз для репутації.


Скорпіон. Період, коли можливі будь-які несподіванки зі здоров’ям, раптові гострі захворювання або травми. Але можливо і несподіване поліпшення здоров’я, набуття бадьорості. На стан здоров’я сильно впливають зовнішні умови, відносини з людьми, одержувані звістки. Є сенс захистити себе від зайвого негативу, від спілкування з неприємними вам людьми. Особливо вразлива система кровообігу.


Стрілець. Вам у цей час рекомендується відправитися в далеку подорож, бажано до води. Якщо це неможливо, відпочиньте в санаторії або, принаймні, частіше проводите час на самоті, будинку або на природі. Ви можете відчути, що ваша свобода дещо обмежена або що ви перебуваєте у скрутному становищі. Також не виключено погане самопочуття. У Вас може захворіти хребет. Найкраще використовувати цей період для духовного розвитку, творчості та відпочинку.


Козеріг. Ваше матеріальне благополуччя може сильно піддаватися різним випробуванням. Особливо якщо Ви є найманим працівником. Не виключені несподіванки, які можуть викликати у Вас досаду або розгубленість. Не виключено, що Вас спробують ввести в оману або ненавмисно дадуть недостовірну чи неповну інформацію, яка приведе до помилки. Будьте обачними та не поспішайте з висновками. І уважніше читайте папери, перш ніж підписувати.


Водолій. Не найсприятливіший для Вашого здоров’я тиждень. Можуть проявитися фізичні і психічні уразливості, зросте схильність негативним впливам середовища, сприйнятливість до інформаційного негативу або несприятливих погодних умов. Уразливі ендокринна і лімфатична системи, можливі головні болі, болі в ногах. В цей час сприятливіший всього спокійний відпочинок.


Риби. Багато представників знаку в цей час відчують приплив активності. Зараз Ви маєте всі можливості, щоб опинитися в центрі уваги. Багато питань у даний період будуть вирішуватися успішно завдяки удачі, а також друзям, однодумцям і покровителям. Зараз якраз відповідний період для того, щоб зміцнити відносини з ними. У другій половині тижня можливі проблеми в партнерських і романтичних союзах, відчуження, холодність або розлука у стосунках з коханою людиною. Однак засмучуватися не варто, цей період буде недовгим.

 

 

magazin odyagu

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.