Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівський ринок лихоманить ще до приїзду телевізійних «Ревізорів»

Сьогодні, після кількаденної відсутності у місті, зайшов на центральний ринок. Після першого ж привітання, почув сакраментальну фразу: «До нас їде Ревізор!!!». Мова йшла не про якогось державного перевіряю чого, а про розкручену телевізійну програму. Хоча про яку саму не вдалось достеменно вияснити ні в цієї підприємниці, яка ошелешила звісткою, ні в багатьох інших, з якими згодом довелось поспілкуватись.

З уривків розмов почулось буцім то хтось із бердичівлян кілька тижнів тому писали на телепрограму, щоб приїхали і перевірили відому в місті мережу з продажу кондитерських виробів. Інші доказували, що насправді, хтось з міськвиконкому купив на лотку поблизу ринку маргарин в обгортці вершкового масла, і написав на телебачення. Словом, хтось таки в Бердичів викликав ревізорів, і вони ось-ось мають тут бути. І це ось-ось триває вже кілька днів.

 

Крім цих чуток відразу ж послідували не досить толерантні, як на жіночу аудиторію, вислови про відому телеведучу. Мовляв, не там копає. Потрібно не по кафе, ресторанах чи готелях перевіряти, а олігархів «за барки» брати. Ось там будуть справжні історії…

 

Я не придав цього особливого значення, адже знаю, що на базарі бувають найфантастичніші видумки, у які вірять як ті, хто їх оповідає, так і ті, хто їх слухає, поки не зайшов у м’ясний павільйон…

 

Всі лотки та столики з проходів забрали, всі продавчині в спецодягу, всі стіни і столи вимиті – чистота і красота. А знайома запитала, чи може я хоч знаю, коли це вже нарешті цей ревізор приїде, бо вони вже як на голках майже тиждень.

 

Можливо, поштовхом до таких чуток стало те, що «Ревізор» нещодавно був в Новоград-Волинському і нині готується передача, яка незабаром вийде в ефір, можливо щось інше, а можливо цей ревізор таки приїде!.. Що буває після цього, перечитайте у Миколи Васильовича (Гоголя).

 

Revizor

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.