Декого з бердичівлян цього тижня чекають кардинальні зміни в житті — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Декого з бердичівлян цього тижня чекають кардинальні зміни в житті

26 вер. 2017 Власкор

Гороскоп на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня 2017 року

Овен. Зараз настає сприятливий час для того, щоб закохатися або зміцнити вже виниклі романтичні зв'язки. Вільні представники цього знаку можуть познайомитися з потенційним партнером в компанії, на вулиці, по переписці або під час поїздки. Зараз Ви можете відчути особливий прилив комунікабельності. Багато справ вдаватимуться завдяки контактам і дружнім зв'язкам. Затьмарити настрій можуть фінансові обставини - є ризик вийти за межі бюджету.


Телець. У цей період зросте Ваша чарівність, що в першій половині тижня сприяє зав'язування вигідних ділових відносин. Плідною буде і творча робота, і фізична праця. Головне - не допускати надмірного оптимізму і безпечності в грошових питаннях. Друга половина тижня не підходить для важливих придбань, їх краще зробити в першій половині. Намагайтеся не робити необдуманих покупок.


Близнюки. Цього тижня ризику і вразливості зазнає нервова система. Через нервозності і поспіх можливі травми, можуть постраждати руки і плечі. Проявиться також схильність до захворювань дихальної системи, загострення хронічних процесів в легенях найімовірніше у другій половині тижня. У харчуванні може виявитися схильність до солодкого або гострого, в помірних дозах воно корисно, оскільки підвищує настрій, знімає стрес.


Рак. Багатьом представникам даного знаку доведеться з головою зануритися в трудову діяльність, незважаючи на приємну осінню атмосферу. Робота в цей час обіцяє бути вигідною. Ви можете досягти успіху в професії. Ті, хто займають керівні посади, в цей час легко знайдуть спільну мову з підлеглими. Також це гарний час для пошуку роботи і працевлаштування. Намагайтеся не перевантажувати себе, оскільки зараз великий ризик поганого самопочуття. У бізнесі можливі збитки.


Лев. В цей час сильна тяга до різноманітності може виразитися в збільшенні витрат на одяг, засоби догляду за зовнішністю, на розваги та поїздки. Заробити в першій половині тижня можна завдяки унікальним знанням, а також рухливості і товариськості. Друга половина тижня знижує комунікативні здібності і підвищує аналітичні. Тоді буде продуктивнішою спокійна робота. І треба бути уважніше: підвищений ризик помилок і прорахунків, що може погано відбитися на матеріальному становищі.


Діва. У Вас в цей час найбільш вразливою є травна система, на неї може впливати не тільки невідповідна їжа, а й емоційні переживання, стреси. Слід берегти серцево-судинну систему, уникати фізичних перевантажень і негативних емоцій, особливо наприкінці тижня. Можливий побутовий травматизм через велику нервозність і неуважність. Гарний час позбавитися шкідливих звичок.


Терези. Якщо Ви займаєтеся творчістю, спортивною або науковою діяльністю, то зараз для Вас настає час перемог. Крім того, це хороший період для подорожей і розширення горизонтів. Зараз Ви з легкістю привернете увагу до своєї персони і завоюєте симпатії публіки, що особливо добре для тих, чия діяльність пов'язана зі сценою. Також це гарний час для того, щоб закохатися або зміцнити вже існуючу зв'язок. З родичами не виключені конфлікти.


Скорпіон. Перша половина тижня сприяє використанню вроджених талантів і придбаної майстерності для збагачення. Особливо якщо Ваші вміння пов'язані зі створенням краси і благоустроєм житла. Непогано піде творча робота в домашніх умовах. У другій половині тижня можуть виникнути труднощі з реалізацією плодів Вашої творчості, а втома веде до помилок. В цей час небажаний фінансовий ризик.


Стрілець. Не можна перевантажувати серцево-судинну систему, уникайте пристрастей, здатних привести до порушення здоров'я і травм. Корисні помірні фізичні навантаження на свіжому повітрі, заняття улюбленою справою. У другій половині тижня зросте сила і витривалість, можливі успіхи в спорті. Але треба бути більш уважними, не забувати про правила гігієни і техніки безпеки.


Козеріг. Багатьом представникам даного знаку в цей час доведеться плідно попрацювати. Старанність і працьовитість принесуть свою вигоду. Зараз сприятливий час для лікування, відвідування лікаря, тим більше, що на цьому тижні Ваш фізичний стан може виявитися не зовсім оптимальним. У професійній сфері можливі приємні події, наприклад, просування службовими сходами або встановлення довірчих відносин з керівництвом. Уникайте азартних підприємств - вони можуть обернутися збитками.


Водолій. Прагнення створити в будинку затишок і красу можуть привести до підвищених витрат або сильного невдоволення своїм матеріальним становищем. Для поліпшення його тиждень вкрай несприятливий, доведеться задовольнятися тим, що є. Можливий успіх в торгівлі та землеробстві, плідною може бути робота в домашніх умовах, але потрібні уважність і спокій, емоційні сплески можуть призвести до браку в роботі і помилок, що ведуть до збитку.


Риби. Тиждень підвищеної турботи про здоров'я: навіть якщо Ви не хворі, необхідно зайнятися профілактикою. Для медичного обстеження період не дуже хороший, можливі помилки в діагнозі, особливо в другій половині тижня. Позитивне ставлення до життя і самого собі можуть істотно зміцнити Ваше здоров'я, адже багато хвороб виникають через надмірний негативу в думках.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.