В селах Бердичівського району шукають учасниць для шоу «Міняю жінку» — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

В селах Бердичівського району шукають учасниць для шоу «Міняю жінку»

На каналі «1+1», безсумнівно, одним з кращих шоу є телепередача «Міняю жінку», яка збирає різноманітну аудиторію перед екранами телевізорів вже дванадцятий сезон. Продюсери телепередачі, напевно, вже вичерпали фантазію щодо обміну жінками між різними містами і навіть країнами, бо їздять нині селами та набирають бажаючих зніматись за допомогою простих оголошень в людних місцях. 

 Так, нещодавно представники телеканалу завітали до села Рея, яке розташоване на трасі Бердичів – Житомир. Зайшли вони до місцевого магазину і попросили повісити на дверях оголошення про набір учасників. Підприємець була не проти - і ось оголошення вже кілька тижнів прикрашає рейський магазин «У Юленьки».

Продавчиня не змогла відповісти на питання, чи багато вже сімей з Реї пристали на пропозицію обміну жінками, хоча обговорювали цю тему в магазині частенько. Хтозна, можливо, незабаром телевізійна група провідного українського телеканалу приїде до цього мальовничого села Бердичівського району та прославить його на всю країну. До того часу сільський голова вже, напевно, закінчить спорудження фонтану перед сільрадою, але то вже інша історія.

minyay

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.