Неділя, 25 Вересня

То чому ж відсторонили начальника Бердичівської поліції?

Інформація про те, що з 29 липня обов’язки начальника Бердичівського відділу поліції виконує нова людина застала зненацька не тільки мешканців нашого району, але й самих поліцейських.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


І за тиждень, що пройшов з того часу, точних причин таких дій досі не оприлюднено. Є лише відомості про те, що проводиться службове розслідування, яке триватиме мінімум два тижні.

За поясненнями ми звертались і до колишнього начальника, і до нинішнього виконуючого обов’язки, і до рядових поліцейських, але ніхто з них не хоче пояснювати таких кадрових змін.

Формально – на час розслідування Олега Мельничука та ще кількох поліцейських перевели на роботу до Житомира, а тимчасово виконувати обов’язки керівника відділу призначили Сергія Рудницького.

Але серед бердичівлян циркулює чимало версій щодо такої перестановки кадрів, і деякі з них варто було б озвучити, щоб дізнатись хоча б за допомогою коментарів, наскільки вони можуть відповідати дійсності.

Кажуть, що призначений в 2019 році начальник Бердичівського відділу вже давненько не влаштовував обласне керівництво, але явних причин для його заміни не було. І ось, в ніч з 27 на 28 липня, така знайшлась.

Подейкують, що наряд патрульної поліції наздоганяв порушника, і пошкодив при цьому свій автомобіль. Наздогнавши, поліцейські почали вимагати грошової компенсації за пошкоджене авто. Але, порушник виявився обізнаним у тонкощах правоохоронних органів, зателефонував в управління корупції МВС, звідки і послідувала миттєва реакція як на поліцейських, так і на начальників відділу.

Інша версія говорить про те, що інцидент стався поблизу універмагу. Хтось навмисно порушував правопорядок, а потім хотів «залагодити» справу і запропонував хабара, від якого не відмовились. І тут же «здав» цю інформацію до СБУ.

Який саме епізод з перерахованих (або ж якийсь інший) став спусковим гачком для кадрових рішень на сьогодні достеменно невідомо. Як і незрозуміло, чи буде відомо колись в майбутньому.

Але, судячи з швидкості реакції, він мав бути або дійсно суттєвим за значенням (і, відповідно, за нього має знати громадськість), або ж підготовленим та очікуваним.

Відсутність інформації завжди породжує плітки, тож лишається чекати на їх підтвердження чи спростування.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.