Четвер, 8 Грудня

Навіщо в Бердичів приїжджав голова ОДА Віталій Бунечко

Візит голови Житомирської обласної військової адміністрації відбувся минулої п’ятниці досить несподівано для більшості бердичівлян.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

 Але не для міських чиновників, адже ще минулого понеділка з області зателефонували і повідомили, що у заходах до Дня вчителя у Бердичеві хоче взяти участь очільник області. На ходу довелось міняти сценарій святкування та готувати нові бланки грамот.

Можливо, тому, що обласне управління освіти понадіялось на бердичівлян, а місцеві чиновники сподівались, що частину організаційних клопотів візьме на себе область, журналістів на цей захід запросити забули. Тому довелось дізнаватись про те, що відбувалось у залі відреставрованого театру постфактум, зі світлин штатних фотографів.

На фото сцена виглядала дуже гарно, делегації педагогів з усієї області теж були на висоті, але часто те, що говориться з трибуни, та те, що говориться в кулуарах, м’яко кажучи, не зовсім співпадає. Як було цього разу знають тільки безпосередні учасники дійства.
Голова обладміністрації і міський голова сиділи поруч в театральній залі, і про що говорили між собою теж можна лише здогадуватись. Можливо, «мер» питав у «губернатора», коли нарешті закінчиться ремонт мосту, а, може, й не питав. А, може, «губернатор» казав «меру», мовляв, дивись, сиди тихо, а то бач, як твоїх заступників легко «збиваємо», тож знай місце... А, може, й не казав...

Поруч сиділи народний депутат Богдан Кицак та його сестра, депутат обласної ради Людмила Кицак. Кажуть, депутатів обласної ради запрошували персонально всіх, але у керівника госпіталю були справи, Наталя Онуфрієнко публічно (через Фейсбук) відмовилась від участі, а Павло Чернявський, хоч і не виступав, але був присутнім на заході.

На сцені роздали більше сотні грамот педагогам та сказали тисячі добрих і правильних слів. І хоча повітряні тривоги переривали проведення свята, але, судячи з фотографій, воно таки вдалося.

Цього ж дня святкові заходи відбувались і у геріатричному пансіонаті в зв’язку з відзначенням Дня людей похилого віку, тож голова облдержадміністрації теж не відмовився від запрошення до цього закладу обласного підпорядкування. Грамот тут теж було немало (судячи знову ж лише з фотографій), а головні вітання приймала очільниця пансіонату, у якої, до того ж, був день народження.

Ось так і пройшов п’ятничний робочий день голови ОДА на Бердичівщині. І якщо згадати, що районів у нас чотири, а громад більше кількох десятків, і скрізь «губернатору» потрібно встигнути, то зрозуміло, що легкою таку роботу аж ніяк не можна називати.

А йому треба ще ж іншим займатись, наприклад, слідкувати, як будуть витрачатись гроші на відновлення пошкоджених війною об’єктів. От не прослідкував, скільки вікон треба в бердичівських ПТУ замінити, і на тобі – є кримінальна справа... Але детальніше про це - в наступних публікаціях.

 gebernator1

 gebernator2

 gebernator3

 gebernator4

 gebernator5

 gebernator6

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.