Четвер, 28 Вересня

Ворожі фейки добрались і до Бердичева

 

Днями на сторінки бердичівських користувачів у соцмережах «прилетіла» шалена новина: «Син Бердичівського воєнкома отримав подарунок на 867 тисяч гривень».

 


Оформлена вона була у вигляді скріну зі сторінки інформаційного порталу BBC та проілюстрована якимось фото з розкладеними на столі грошима.

 

Перехід з цієї сторінки вів на закриту групу в Телеграмі під назвою «Кореспондент Бердичева», де пропонувалось зареєструватись для отримання подібних «новин».

Коли я надіслав ці фото у наш РТЦК, то отримав відповідь: «У бердичівського «воєнкома» немає сина, а є лише дві доньки...»

Тобто організатори цього фейку повністю повторили класичний єврейський анекдот:

«-Ви чули? Всі говорять, що у Рабиновича дочка – повія!

- Чекайте-но, але у нього два сина і немає дочки!

- Ну то й що?! Тепер хай спробує відмитися перед всім Привозом...»

Вчора на офіційній сторінці обласного РТЦК розповіли, що подібні фейкові повідомлення отримали багато користувачів, і там йдеться не тільки про Бердичівського, але й про Житомирського та Звягельського «воєнкомів».

Закликаємо читачів не піддаватись ворожій пропаганді та довіряти лише офіційним сторінкам органів влади та зареєстрованим ЗМІ.

feyk 1

feyk 2

feyk 3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.