Театр одного актора, або як біля кладовища в Бердичеві чоловік демонструє перехожим свої геніталії — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Театр одного актора, або як біля кладовища в Бердичеві чоловік демонструє перехожим свої геніталії

26 січ. 2017 Власкор

Сказати, що в Бердичеві людей уже не можна нічим здивувати, - це не сказати нічого. Талановитих містян у нас, дякувати богу, вистачає. Та є й такі, котрі ідуть іншим шляхом та дивують іншим способом. І в таких випадках реально не знаєш, як реагувати. Дехто просто посміється, пройшовши повз, дехто здивується чи злякається, а дехто може і зайнятися самосудом. Та те, що дана ситуація виходить за рамки нормального – це факт.

Справа в тому, що дехто з містян стверджує, що поблизу старого військового кладовища по вул. Пушкінській бачили чоловіка з повністю оголеною нижньою частиною тіла, який привселюдно демонстрував свої геніталії перехожим. Важко не помітити таке, особливо коли чимала кількість людей проходить повз кладовище, бо у тій стороні знаходиться не одне підприємство та установа, куди на роботу і з роботи ходять люди.


Та чоловіка, вочевидь, це аж ніяк не бентежить, як і той факт, що надворі нині не літо, а холодна морозна зима. І, дійсно, які тут можуть бути перешкоди, коли у людини є цілий вантаж нереалізованого таланту і він прагне нести його у маси. І тут слова відомої, напевно, пісеньки «Что нам снег, что нам зной…» спрацьовує на всі 100%. Жарти жартами, але спектакль одного актора не викликає захвату та бурхливих емоцій у перехожих, а навпаки – відразу та хвилюючі побоювання за людей, а особливо за дітей, котрі можуть стати очевидцями такої «напівголої вистави».


Не зрозуміло тільки, була це прем’єра і він вперше з’явився у тому місці чи це вже неодноразовий виступ «на біс», бо до цього інформації про ексгібіціоніста на кладовищі міста не було чути. Хоча кажуть, що цього підозрілого чоловіка дехто бачив і раніше і знову ж таки за тією ж справою.


Щоправда ось уже декілька днів ті, хто бачив усе це на власні очі, стверджує, що чоловіка не видно. Або він змінив місце показу, або просто не з’являється, або, як варіант, його хтось таки налякав. Коли він з’явиться там знову і чи з’явиться взагалі, поки сказати важко. Та чоловік цей явно має проблеми з психікою, бо нормальна адекватна людина влаштовувати такі виступи точно не буде. Людина ж, котра займається ексгібіціонізмом, отримує задоволення від того, що дивляться на нього і на те, що він робить. Можливо, він намагається таким чином самоствердитися у соціумі чи подолати комплекси? Бо на людей, очевидно, він не нападає, а тримається осторонь. Та хто його знає, якими будуть наступні дії цього чоловіка.


Що ж до покарання за такі дії, то тут виходить цікава історія. Загалом проблему ексгібіціонізму розглядають у двох аспектах – психологічному, як хвороба, і в кримінальному, як хуліганська поведінка. І у другому випадку, згідно статті Кримінального кодексу України, такі дії вважаються дрібним хуліганством та караються штрафом. Тому конкретного покарання, якщо обвинувачений не причиняє фізичної шкоди, немає і зазвичай виходить так, що дехто з людей самотужки намагається провчити такого «актора», який лякає людей, а особливо дітей. 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.