Вівторок, 5 Грудня

травня 2022 — РІО Бердичів

Дуже сумна звістка надійшла з Сходу. Велика втрата чудового сина, внука, племінника, командира, побратима, порядної людини Косюченко Ярослава Олександровича 12.01.1999 р.н.

Опубліковано в Пригоди

Велике горе постукало до Семенівської територіальної громади, яка втратила ще двох своїх вірних синів, справжніх борців за волю та незалежність України.

Опубліковано в Офіційна інформація

Сьогодні тут провели в останню путь Олександра Рєзніка, молодшого сержанта 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, який 26 травня в районі міста Бахмут отримав осколкові поранення з різних видів зброї, несумісні з життям.

 

Опубліковано в Фоторепортаж

Про виконання у минулому 2021 році Комплексної програми профілактики злочинності в Бердичівській МТГ на 2021-2023 роки на другому пленарному засіданні сесії міської ради, що відбулося сьогодні, розповів начальник Бердичівського районного відділу поліції Олег Мельничук. Найперше він зазначив, що у 2021 році відбулися територіальні зміни, внаслідок яких було визначено Бердичівський район в нових межах, які включили в себе Андрушівську та Ружинську ТГ. Разом з цим було створено Положення про Бердичівський районний відділ поліції, який обслуговує 10 територіальних громад.

Опубліковано в Офіційна інформація

Друге пленарне засідання 23-ї сесії Бердичівської міської ради пройшло в доволі швидкому темпі. Винесені на розгляд і голосування депутатів майже чотири десятки питань в основному не обговорювались, так як на постійних депутатських комісіях та погоджувальній раді їх детально розглядали.

Опубліковано в Спорт

 Тут сьогодні слухалось питання про звіт правоохоронних органів за минулий рік, хоча чимало уваги було приділено і питанням поточної діяльності.

Опубліковано в Політика

Маєте вдома газову плиту? Час подбати про її справність! Часто споживачі блакитного палива не піклуються про стан газового обладнання, яким користуються щодня. Тим самим вони наражають себе на небезпеку, створюючи аварійні ситуації у власній оселі!

Опубліковано в ЖКГ

Про це повідомила на свої сторінці у Фейсбук голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк:

Опубліковано в Офіційна інформація

Війна з росією щодня дає привід говорити про доблесть і мужність українського війська, як дає вона привід і відчувати гіркий біль втрат. Тривають запеклі й важкі бої за кожний населений пункт, за кожен мікрорайон у містах, за кожен будинок, і у цій боротьбі віддають життя наші Герої.

Опубліковано в Пригоди

Ми повідомляли про історію зі щасливим фіналом, котра трапилася трохи більше тижня тому у Бердичеві.

Опубліковано в Пригоди
Сторінка 1 із 21
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.