Політика — РІО Бердичів

П'ятниця, 17 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Політика

Розмова ця мала б відбутись ще в кінці минулого року, але тоді ще були незавершеними справи, які Віталій Йосипович запланував собі на 2019-й, та до початку нового року за старим стилем «план» все-таки вдалось виконати.

Хоча, депутати можуть робити це аж до кінця березня, але Олексій Побережний не став чекати кінцевого терміну.

 

Про це написала у себе на сторінці у Фейсбук її голова Наталія Семенюк:

 

Воно й не дивно, адже на попередніх подібних зустрічах емоції зашкалювали, та й час проведення зустрічі - пізній темний вечір, теж був потенційно небезпечнішим ніж ясний ранок. Патрульний автомобіль стояв навпроти адміністрації, поліцейські були на автостоянці, у фойє будівлі та безпосередньо в актовій залі. Можливо тому зустріч обійшлась без ексцесів.

Народний депутат Богдан Кицак виконує свою обіцянку

17 груд. 2019 Автор Олександр Доманський

Кілька тижнів тому на зустрічі з бердичівськими аграріями народному депутату довелось вислухати немало неприємних слів. Це була критика законопроекту про вільний обіг землі, прийнятий напередодні в першому читанні. Після тих зборів депутат їздив у Бистрик, щоб подивитись на місці, як працюють сільські товаровиробники, і обіцяв, що перед другим читанням обов’язково ще раз з ними зустрінеться.

Так можна підсумувати результат вчорашніх «громадських слухань» та тижнів, які їм передували. До участі в цьому процесі долучився сам голова Житомирської обласної державної адміністрації, і думаю, що не пожалкував з цього. Але, про все по порядку.

Скраглівку хочуть приєднати до Бердичева

16 груд. 2019 Автор Олександр Доманський

Про це щойно розповіли на громадських слуханнях, які сьогодні з аншлагом пройшли в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації. І там був присутній навіть міський голова Бердичева Василь Мазур.

 

На своїй сторінці у Фейсбук голова Житомирської обласної адміністрації ще на минулому тижні озвучив час і місце свого приїзду до Бердичівського району – понеділок 16 грудня, 14.30 , с. Великі Низгірці.

Саме така категорія містян склала більшість тих, хто прийшов минулого четверга на зустріч з головою партії «Сила і честь» в Бердичівському будинку офіцерів. Сивочолі ветерани радянської армії заздалегідь зайняли місця у залі та залюбки задавали питання кандидату в Президенти України, який неочікувано для багатьох здобув досить серйозну підтримку виборців на останніх президентських перегонах.

 

Дмитро Разумков почувався у Бердичеві як вдома

10 груд. 2019 Автор Олександр Доманський

Це було видно неозброєним оком під час вчорашнього офіційного візиту. Воно й не дивно, адже саме у нашому місті він народився та провів свої дитячі роки. Можливо, тому, старанно спланований графік візиту після відвідин у Житомирі ліцею для обдарованих дітей та 95-ї бригади, у Бердичеві потроху почав розтягуватись.

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.