Політика — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Політика

У четвер о 10 годині в залі засідань на першому поверсі будівлі Бердичівської районної державної адміністрації зібрались сільські голови семи громад, які ще залишились в районі, головний лікар районної лікарні та журналісти місцевих ЗМІ.

У середу, 09 жовтня, відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому, серед багатьох інших питань, було розглянуто проекти указів і розпоряджень про призначення голів обласних і районних держадміністрацій.

А обурила їх заява Максима Юрійовича на брифінгу для журналістів, який він збирав минулої п’ятниці. Слова очільника райради про те, що новоутворені ОТГ не фінансують районну лікарню вже розлетілись «Фейсбуком» та інтернетом, ставши приводом для розмов як в сільських автобусах, так і в чергах до кабінетів у самій лікарні.

«Мораторій на продаж землі буде знято, яке б звернення ви тут не прийняли», - сказав він на позачерговій сесії Житомирської обласної ради, яка відбулась сьогодні вранці.

Про перипетії навколо керівництва Бердичівською районною радою ми вже писали не раз, і не два. Але, чомусь, не потрапила в поле нашого зору і залишилась невідомою для читачів ціла судова епопея, яка тривала між колишнім-нинішнім головою райради Максимом Самчиком і колишньою головою, а нині заступником голови Софією Томашевською.

Ми вже писали, що напередодні позачергової сесії Бердичівської районної ради її голова зібрав аграріїв району, щоб послухати їх думку щодо запланованого новим урядом скасування мораторію на продаж землі. До цього зібрання вже був підготовлений текст звернення районної ради до президента, уряду і парламенту з вимогою відтермінувати скасування мораторію до 2025 року. 

Сьогодні на сесії Бердичівської районної ради, після завершення розгляду основних питань, у «Різному» взяла слово депутат Людмила Колесник, яка працює нині на посаді заступника голови Семенівської ОТГ та опікується безпосередньо освітніми закладами громади.

Для цього їх сьогодні в актовій залі будівлі райдержадміністрації зібрав голова районної ради. Максим Самчик сказав, що для того, щоб районна рада завтра прийняла звернення до президента та кабінету міністрів, потрібно послухати думку фермерів.

 

 Нещодавно в інтернеті було опубліковано звіт про роботу депутатів Бердичівської міської ради.

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.