Політика — РІО Бердичів

Четвер, 25 Трв

Увійти

Зареєструватися


Політика

Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

Депутат Бердичівської міської ради вніс завідомо недостовірні відомості до декларації за 2016 рік. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Вже три роки пройшло відтоді, як уряд України оголосив початок політики децентралізації та одну з головних умов її – об’єднання територіальних громад. Здавалося б, слушна ідея, потрібна і вчасна: об’єднати сільські громади у більш спроможні адміністративні утворення та надати їм більше прав та можливостей для сталого розвитку, але… Час показав, що ні з об’єднанням, ні з передачею прав та повноважень гладко і рівно не склалося.

16 травня за підтримки народного депутата відбулась екскурсія до Верховної ради України. Екскурсію організували для громади села Осиково на чолі з головою. Побачити Київ та головний орган державної влади – Верховну раду України – вдалося 27-ми особам.

Традиційний мітинг відбувся сьогодні в центрі селища Гришківці, біля пам’ятників односельцям, які загинули в роки другої світової війни та воїнам, які загинули при звільненні селища від німецьких загарбників.

Остаточно говорити про те, що ключове питання, котре турбує нині більшість фермерів та власників земельних наділів, а заразом і депутатів, буде вирішене не на їхню користь, поки, звісно ж, говорити зарано. Проте, судячи з того, що позитивних результатів підписані звернення від представників Бердичівської районної влади та окремих політичних фракцій щодо протесту проти скасування мораторію на продаж земель не знайшли підтримки від уряду України, стає конкретним і беззаперечним фактом.

Інформація про підсумки виконання програми

економічного і соціального розвитку міста за 2016 рік

 

25 квітня в районі завершилась серйозна робота по інвентаризації всіх водних об’єктів, яку провели спільними зусиллями спеціалісти відділу житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, земельні спеціалісти об’єднаної Семенівської громади, сільські голови, працівники районного відділу Держгеокадастру та Бердичівського міжрайонного управління водного господарства.

Ранок понеділка для бердичівських депутатів виявився досить продуктивним, бо після вихідних вони почали свій робочий тиждень з позачергової сесії Бердичівської міської ради. Скликана сесія мала відбудитися ще в п’ятницю, але, напевно, відкриття фестивалю «Французька весна» і приїзд високошанованих гостей з європейської країни змусили перенести її на пару днів.

У понеділок, 24 квітня, бердичівські депутати, міський голова, його заступники, працівники виконавчого комітету та держструктур міста зберуться на засідання 20 позачергової сесії Бердичівської міської ради VII скликання.

Також у нього значно збільшилась заробітна плата (195454 грн. за 2016 рік, що складає в середньому 16 тис. грн. на місяць) порівняно з 2015 роком, коли за рік міський голова отримав 140 тис. грн., тобто близько 11,6 тис. в місяць. В 2017 році ця сума, напевно, зросте ще більше, адже відбулось збільшення мінімальної зарплати вдвічі і відповідне збільшення всіх зарплат держслужбовців. 

Днями довелось робити пересадку в Шепетівці і, щоб не гаяти кілька годин часу на нудне чекання потяга, кращою ідеєю видалось пройтись по місту, яке можна вважати сусіднім до Бердичева та трохи схожим до нього за кількістю мешканців. 

 

Таку репліку та ще пару схожих на цю начальниця Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко не раз повторила, виступаючи перед депутатами та громадою міста на позачерговій сесії міської ради у вівторок, 28 березня. Такий виступ став необхідним через велику кількість кримінальних злочинів, що відбуваються у місті, включаючи останні скандальні події, що трапилися нещодавно. Мова йде про напад на магазини «Жменя», пошкодження автомобіля директора ТОВ «Нове Тисячоліття» Олександра Нехворовського та побиття бердичівського журналіста Валерія Шелепи. Стурбовані кримінальною ситуацією, що підняла на ноги чи не все місто, депутати і вимагали в терміновому порядку скликати позачергову сесію міської ради, на якій очільниця поліції мала б прозвітувати про стан справ у Бердичеві.

В середу в селі Райгородок Бердичівського району поховали загиблого напередодні на східній війні Козарука Петра Михайловича. До простої української хати на одній з центральних вулиць села зійшлись цього дня всі мешканці Райгородка, приїхало багато бердичівлян, в тому числі і керівники Бердичівського району, волонтери, воїни АТО, бойові побратими загиблого, щоб віддати останню шану та провести в останню путь земляка.

В понеділок, 20 березня, в Києві відбулось засідання ради регіонального розвитку, на яке з усієї України зібрались міські голови, голови обласних та районних державних адміністрацій, а також керівники новостворених об’єднаних громад. Всіх цих посадовців виявилось так багато, що жоден з існуючих залів столиці не підійшов для організаторів заходу, тому його провели там, де незабаром відбудеться конкурс «Євробачення», - у виставковому центрі на лівому березі Дніпра.

800x120 1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.