Політика — РІО Бердичів

Субота, 25 Листопада

Увійти

Зареєструватися


Політика

До уваги мешканців м.Бердичева та Бердичівського району!

Відповідний закон було ухвалено в першому читанні депутатами Верховної Ради 16 листопада, хоча і Кабмін, і профільний комітет ради пропонували прийняти його відразу в цілому. Напевно, на заваді став негативний висновок головного експертного управління ради.

Минулої п’ятниці, 10 листопада, була призначена чергова сесія районної ради. Після кількох більш-менш спокійно проведених новим керівництвом ради сесій думали, що все вже втихомирилось, але не так сталось, як гадалось.

ВЕЛИКИЙ ДІЛОВИЙ ТУР МІСТАМИ УКРАЇНИ
Ревізія міст щодо особливостей та перспектив будівництва

Про це і багато іншого говорили під час чергового    засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бердичівській райдержадміністрації.

Найбільш бурхливим в обговореннях за всю сесію міської ради, що проходила сьогодні в актовій залі, стало прийняття рішення щодо преміювання міського голови Василя Мазура в контексті питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2016». Час, витрачений на виказування думок депутатів різних політичних фракцій рахувався не на кілька хвилин, а бажаючих виступити все більшало і більшало.

Таку новину на своїй сторінці у "Фейсбук" висвітлив вчора народний депутат України Олександр Ревега:

Писали ми про створення об’єднаних громад на Бердичівщині вже немало, але кінця-краю цьому процесу поки що не видно. Черговий імпульс йому надала нещодавня зустріч голови облдержадміністрації з сільськими головами, де він пояснив, чому область не підтримала проект Гришковецької роз’єднаної (бо сільські ради не мали спільних меж) громади та закликав продовжити пошуки компромісних рішень.

Про це йшла розмова на засіданні земельної комісії, яке відбулось сьогодні в будівлі Бердичівської міської ради. Звичайно, це питання було не єдиним, яке розглядали члени комісії в рамках підготовки до чергової сесії. Але інші питання майже не обговорювались, а з цього приводу думки депутатів розділилися.

24 жовтня 2017 року о 09:00 год. в актовому залі виконкому відбудеться засідання 26 сесії Бердичівської міської ради VII скликання

Про те, що депутатом обласної ради від "Радикальної партії", бердичівлянином Іллею Смичком зацікавилася Національна агенція із питань запобігання корупції, стало відомо з сайту «ВГОЛОС.ZT».

Суддю Бердичівського суду Житомирської області Олександра Дубцова і адвоката Андрія Кравчука, визнали невинними в отриманні хабарів на 15 тис. Доларів. Про це йде мова в вироку Козятинського суду Вінницької області.

Про це йшлося на позачерговій сесії Гришковецької селищної ради, яка відбулась у четвер. Одним єдиним питанням порядку денного стало затвердження актів обстеження та дефектних актів пошкоджених дахів жителів селища. 

Для цього керівник Бердичівського управління Пенсійного фонду Наталя Фомченкова зібрала у середу 11 жовтня місцевих журналістів і продемонструвала їм номер «Урядового Кур’єра» з опублікованим ЗАКОНОМ. Хоча урядовці так давно говорили про пенсійну реформу, що могли б уже той десяток різних законів, якими керуються працівники та клієнти  пенсійного фонду звести, з а аналогією з Податковим, в єдиний Пенсійний Кодекс, але ні. Формально документом про «пенсійну реформу» став закон, який просто вніс зміни у деякі статті того десятка законів.

 Так-так. Судячи з того, як дружно і впевнено виступили на захист своїх робочих місць підприємці, які торгують на площі біля кооперативного ринку (перед та біля будівлі колишньої «ремпобуттехніки»), справді їх можна назвати «позиціями», які без бою не здаються.

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.