Політика — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Політика

21 вересня 2020 року у Житомирі провела Конференцію Житомирська обласна організація партії «СИЛА І ЧЕСТЬ». На конференцію, яка пройшла у залі готельного комплексу «Гайки», прибуло 40 делегатів із 44-х обраних.

Про це стало відомо з розміщеного на Офіційному порталі Бердичева розпорядження міського голови Василя Мазура.

Звичайно ж, ця тема завжди широко висвітлювалась на сторінках газети «РІО-Бердичів» за всі 20 років її існування. А в цій фотозамітці згадаємо хоча б деякі дати та факти виборчої історії Бердичева двох останніх десятиліть.

 

18 вересня політична партія «Українська стратегія Гройсмана» провела урочисті збори, на яких висунула кандидатів у Бердичівського міську раду та кандидата на міського голову Бердичева.

Про це повідомили сьогодні журналісту в Бердичівській міській територіальній виборчій комісії.

 

У розпал кампанії з виборів до місцевих рад усіх рівнів лунає багато різних думок, коментарів, зауважень та пропозицій. Доходить навіть до дискусій і словесних перепалок. Як правило, всі вони носять давно відомий вислів чи лозунг відверто анархічного змісту. Звучать вони по різному, але найчастіше можна почути, що всі депутати, м’яко кажучи, є негідниками і «рвуться до корита». Дехто для підсилення своєї аргументації називає «корито» золотим, але причин чи ознак позолоти у депутатській діяльності чи роботі ніхто не називає.

Це входить в список додаткових протиепідемічних заходів, які були прийняті Кабміном на позачерговому засіданні 14 вересня. Мова йде про безпечну організацію і проведення виборів 25 жовтня з дотриманням санітарних вимог у період карантину.

Звісно, для того, аби зробити більш повне порівняння, необхідно об’їхати весь Бердичів, усі наявні райони міста, а особливо околиці, де такої реклами не менше, аніж у місті. Проте навіть пройшовши дистанцію від вокзалу до базару, біл-бордів з гаслами, закликами до змін та правильного вибору, покращення рівня життя тощо, вже можна нарахувати чимало. А в деяких місцях вони розташовані мало не один на одному.

 

Щороку у вересні відзначаємо День пам’яті жертв фашизму. Так, дату називають традиційною, до неї звикли, і мабуть саме тому дехто із наших сучасників не завжди усвідомлює значимість і актуальність пам’яті про тих, хто загинув чи зазнавав тортур, поневірянь внаслідок злочинів, вчинених фашистськими режимами. В Україні, яка втратила у ході Другої світової війни більше 14 мільйонів своїх громадян, День пам’яті жертв фашизму є особливо символічним.

На засіданні Бердичівської районної територіальної виборчої комісії, яке відбулось 5 вересня, було прийнято постанову про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області 25 жовтня 2020 року.

 

В суботу відбулось чергове засідання Бердичівської міської виборчої комісії, на якому серед інших питань, була прийнята постанова про утворення виборчих округів. Адже на цих виборах доведеться голосувати по новому виборчому закону, де саме й передбачено створення таких округів.

 

Початок вересня традиційно привертає увагу суспільства низкою важливих подій, знакових дат і професійних свят. Це початок навчального року, це- старт нової сесії у роботі українського парламенту, день підприємця, який відзначається у першу неділю вересня.

 1 вересня голова Житомирської обласної державної адміністрації відвідав школу у селі Хажин, ремонт якої нещодавно був завершений у рамках президентської програми «Велике будівництво».
Хоча, якщо сказати точно, то в рамках цієї програми проходило лише завершення цього ремонту, на яке в 2019-2020 роках було виділено з державного бюджету близько трьох мільйонів гривень. А більше шести мільйонів гривень було виділено ще при колишньому президенті без всякої гучної програми.

Засідання чергової сесії Бердичівської районної ради, що проходило сьогодні зранку, з самого початку обіцяло бути швидким. Адже 11 питань порядку денного для районних депутатів, які обговорюють детально ці питання напередодні на комісії до найменших нюансів, це крапля в морі, тим більше, що голосують вони, на відмінну від міської ради Бердичева, не поіменно. А це, в свою чергу, набагато скорочує час.

 

Упродовж серпня 2020-го року, поряд із низкою важливих подій і новин , які привертали увагу громадськості України, кількаразово озвучувалися рейтинги найбільш впливових політиків, а також – провідних політичних партій. Серед політичних партій, рейтинги яких стабільно зростають, соціологи називають і показники популярності партії «Сила і честь»(СіЧ). Сьогодні «СіЧ» привертає симпатії понад 6,5% виборців нашої країни, а це означає, що, за умови проведення дочасних парламентських виборів в Україні, наприклад, восени 2020-го року, партія «Сила і честь» могла б розраховувати на присутність у Верховній Раді. Однак сьогодні трохи інша ситуація, бо на порядку денному внутріполітичного життя – вибори до місцевих рад усіх рівнів. Про те, як готуються до 25 жовтня 2020-го року осередки «Сили і честі», розповідає лідер партії Ігор СМЕШКО

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.