Чому в Указі Президента Порошенка немає бердичівських суддів? — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Чому в Указі Президента Порошенка немає бердичівських суддів?

13 черв. 2017 Олександр Доманський

У понеділок, 12 червня, на офіційному сайті Президента з’явився підписаний Указ № 157/2017 «Про призначення суддів». В списку більше п’ятдесяти суддів в різні суди різних міст і областей. Найбільше суддів було призначено до Вінницького міського суду – 5, а 3 судді призначено до судів Житомирської області.


Після короткого анонсу цього Указу в бердичівлян з’явилась надія, що нарешті вирішиться проблема нашого суду, де з 12 суддів зараз веде справи лише 1 (один). У Інших шести закінчився п’ятирічний термін повноважень і вони просто приходять на роботу, але ніякі справи не розглядають, а на п’ять вакантних місць конкурс і навчання можуть тривати більше року.
Про цю проблему знає і міська влада, і обласна, і центральна, адже саме до Бердичева планував свій візит голова судової адміністрації України, щоб вирішити проблему на місці, але… В Указі Президента бердичівських суддів не виявилось. Натомість туди попали дві судді з Новоград-Волинського суду (очевидно, теж такі, у яких закінчився термін повноважень) та одна суддя Червоноармійського суду (в Указі вказано саме так, хоча Червоноармійськ уже перейменовано на Пулини).


І як після цього не згадати «незлим тихим словом» тих бюрократів, які чомусь не дописали у список суддів Бердичівського суду, які вже по кілька років чекають на це.


В міні-інтерв’ю для нашого видання єдиний дієздатний суддя міста та району Олег Володимирович Замега стримував свої емоції, але це йому вдавалось нелегко. Адже у нього в провадженні більше 1300 справ, що нечувано і небачено для звичайного графіка звичайного судді.


Ми писали раніше, що Бердичеву обіцяли прислати двох суддів в допомогу з інших судів, але дата цієї командировки наближається, а ніхто не телефонує, не цікавиться, тобто цієї допомоги можутна і не дочекатись.


Найближча надія на те, що 20 червня Вища Рада Правосуддя надасть позитивний висновок по двом бердичівським суддям – Олександру Яковлєву та Тетяні Вдовиченко – і Указ Президента не забариться після того засідання. Тобто десь за місяць проблема хоч трохи може бути послабленою, хоча і не вирішеною.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.