Бердичівські прокурори моментально відреагували на журналістську публікацію — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Трв

Бердичівські прокурори моментально відреагували на журналістську публікацію

Лише в понеділок ввечері ми оприлюднили на сайті матеріал «Що роблять бердичівські прокурори після «розгону» Луценка», як вже вчора по обіді на електронну скриньку редакції надійшло офіційне реагування.

Дякуємо працівникам прокуратури за таку оперативну реакцію. Напевно, після того, як в Бердичеві перестали проводитись судові засідання, без роботи залишились прокурори, які підтримували обвинувачення, тому й мають більше часу, щоб налагодити співпрацю зі ЗМІ.

Нижче повністю наводимо текст листа з прокуратури, а по його суті бачимо, що, дійсно, в своїй публікації допустили ряд неточностей. Так, ми не вказали точну дату звільнення з правоохоронних органів прокурора Ситника, а натомість вказали дату подання його декларації після звільнення.

Але,  головна фабула проблеми: «Як через кілька днів після того, як були вилучені всі комп’ютери, зміг знову запрацювати ігровий зал?», на жаль, залишилась без відповіді.

vidpovid

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.