Понеділок, 5 Грудня

Представники ЄС в Україні на цьому тижні проведуть в Бердичеві два цікавих заходи

Що? Публічна презентація для молоді, активістів та представників ГО

Коли? - 21 липня о 10:30 – 12:00
Де? - м. Бердичів, Бердичівська міська рада, пл. Центральна, 1, зала 36


Під час зустрічі Документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Ірина Стаднійчук розкаже про ключові напрями поточних відносин між Україною та ЄС, про програми, проекти та інформаційні ресурси ЄС, а також можливості співпраці у 2017 році.
Реєстрація за таким посиланням: bit.ly/presentation-for-youth


Що? Публічна дискусія про культурну дипломатію та безкоштовний показ стрічки-учасниці Фестивалю європейського кіно «Одіссея»
Коли? - 21 липня о 15:30 – 18:30
Де? - м. Бердичів, Бердичівська центральна міська бібліотека, вул. Вінницька, 10


Учасники публічної дискусії матимуть нагоду дізнатися більше про культурну дипломатію; отримати інформацію про культурні проекти, які підтримує Представництво ЄС в Україні; зрозуміти, чому культура та креативні індустрії відіграють важливу роль для розвитку держави. Також у рамках дискусії відбудеться показ фільму «Одіссея» - французької стрічки, історії легендарного Жака-Іва Кусто, що демонструвалася у різних містах України у рамках Фестивалю європейського кіно. Показ є безкоштовним. Детальніше про Фестиваль: http://www.europeanfilms.org.ua/


Представництво Європейського Союзу підтримує низку культурних проектів та ініціатив, а також всіляко сприяє розвитку креативних індустрій, зокрема в Україні. Що таке культурна дипломатія? Чому вона є одним із потужних резервів зовнішньої комунікації країни? У чому її важливість? Які саме культурні проекти підтримує Представництво ЄС? Про це, зокрема, йтиметься на дискусії про культурну дипломатію.


Водночас після дискусії відбудеться безкоштовний показ фільму «Одіссея». «Одіссея» - це історія героя, який відкрив людству «другий космос». Його експедиції надихнули мільйони. Його головна подорож залишилося таємницею. Першопроходець. Мрійник. Бунтар. Легендарний Жак-Ів Кусто: його корабель, його відкриття, його справжня Одіссея.


Публічна дискусія та показ відбудуться безкоштовно в рамках Фестивалю європейського кіно та інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».
Детальніше про Фестиваль: http://www.europeanfilms.org.ua/

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: [email protected]gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.