Євроінтеграція набирає обертів — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Трв

Євроінтеграція набирає обертів

21 лип. 2017 Петро Лукіянчук

21 липня у Бердичівській міській раді відбулася публічна презентація проектів та можливостей для молоді в рамках співпраці з ЄС. Документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Ірина Стаднійчук дещо інтелектуально зважила бердичівлян, поставивши безліч запитань, які відповідали тематиці (за правильну відповідь учасник отримував бонус). Результат залишився бажати кращого: посадовці, які були присутні на заході, навіть не обізнані, хто є представником ЄС в Україні, про ерудованість юнацтва (для яких цей проект і призначався) взагалі не може йти мова, їхня загальна кількість не перевищувала 5-ти чоловік.


Ми заплатили занадто багато, задля того, аби відкрити для себе кордони. Тому сьогодні повинні скористатися цією можливістю по максимуму, особливо молодь, на чий вибір сьогодні було представлено величезну кількість проектів, програм, інформаційних ресурсів, з яких вони можуть черпати інформацію про інфраструктуру і розвиток країн Європи. Саме Вони формують громадянське суспільство, на важливості створення якого сьогодні наголошувала Ірина Стаднійчук. Непересічний громадянин повинен бути патріотом, особистістю, вагомим рушієм для розвитку країни і, за умов інтеграції, ще й комунікатором з іншими європейськими народами, аби обмінюватись досвідом, розширювати кругозір. Європейська ефективність – це гідність, єдність, конкуренція, чесність, забезпеченість. Без цих аспектів людина буде почувати себе чужою і скривдженою у власній країні.


Монолог лектора перервався аж у кінці зустрічі, учасники розпочали справжню дискусію щодо становлення взаємовідносин з ЄС і практично кожен дійшов до одного висновку: ми здатні, ми зможемо, ми прагнемо, ми розвиваємось, варто лише більше докласти зусиль.

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.