Депутати Бердичівської районної ради усунули від керування голову ради та заступника — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

Депутати Бердичівської районної ради усунули від керування голову ради та заступника

Сьогодні на десяту годину ранку була призначена позачергова сесія Бердичівської районної ради. Попередня сесія не відбулась, тому що більшість депутатів хотіли додати до порядку денного питання про недовіру голові ради, а він вперто не хотів ставити таке незручне для нього питання на голосування. 

Ось і сьогодні все відбулось точно за тим же сценарієм. Голова ради Максим Самчик хотів розглядати все, що завгодно, крім своєї відставки, а депутати не хотіли розглядати нічого без питання про відставку.

Асенизатор


Протягом години в залі тривала суперечка, і врешті-решт Самчик закрив сесію. Але депутати не погодились з таким вирішенням конфлікту, адже термінового розгляду потребує більше десятка питань, рішення по яким чекають люди. Це й бюджетні питання, і питання комунальної власності, і затвердження земельної документації, і присвоєння почесного звання, і програма патріотичного виховання молоді, створена за допомогою ветеранських організацій воїнів АТО.


Саме тому після короткої перерви сесія районної ради продовжила свою роботу без Максима Самчика, Олени Рудик та працівників виконавчого апарату ради, які покинули залу. Так само покинули сесійну залу депутати фракцій «Батьківщина» та «Аграрної партії» і в підсумку,залишилось 19 депутатів, що більше половини від загального складу ради (34 чол).


Перед своїм виходом Максим Самчик наголосив, що всі подальші дії депутатів він вважатиме незаконними, а заступник голови ради Олена Рудик говорила депутатам про кримінальну відповідальність за незаконні дії.


Але ті депутати, які залишились, прочитали витяги з законів про цілковиту законність своїх дій, обрали новим головуючим Валерія Бабійчука та продовжили роботу. Кілька висновків та рекомендацій постійної комісії з питань регламенту та депутатської етики Костянтина Говоруна теж підтвердили законність дій депутатів.


До порядку денного другої за сьогодні сесії районної ради були включені як всі заплановані питання роботи, так і питання звільнення голови і заступника та обрання нового керівництва ради.


Присутні сільські голови та інші відвідувачі сесії у перерві жваво ділились думками з приводу того, хто ж поступає законніше: Максим Самчик, який відмовляється проти себе голосувати, чи депутатська більшість, яка вирішила таки замінити свого керманича. Але розмірів ставок про те, чиї дії будуть визнані згодом законними, ніхто не відкривав, хоча це дійсно була б абсолютна потаємна для букмекерів ситуація.


Далі буде…

IMG 8888

IMG 8889

IMG 8891

IMG 8897

IMG 8905

IMG 8911

IMG 8913

IMG 8916

IMG 8917

IMG 8918

 

 

magazin odyagu

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.