В очільників Бердичівського району тепер може бути одне прізвище — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

В очільників Бердичівського району тепер може бути одне прізвище

Щойно на сесії Бердичівської районної ради (тієї, що проводиться більшістю депутатів без участі працівників апарату) таємним голосуванням було звільнено з посади голову районної ради Максима Самчика. У голосуванні взяли 19 депутатів (хоча бюлетенів виготовили для всіх 34-х). У 18 бюлетенях  стояла позначка «Так» щодо звільнення голови райради, на одному бюлетені стояла позначка у квадратику «Не підтримую жодної пропозиції».

Наступним питанням порядку денного стали вибори нового голови ради. Депутат Сінько запропонував на цю посаду кандидатуру Томашевської Софії Броніславівни. Говорити презентаційну промову вона відмовилась, тому після кількох виступів з підтримки кандидатури лічильна комісія приступила до підготовки таємного голосування.

Якщо депутати такою ж кількістю голосів підтримають кандидатуру Софії Томашевської, то гостям Бердичівського району буде зовсім не важко запам’ятовувати прізвища його очільників. Адже вже більше року посаду голови райдержадміністрації обіймає Томашевський Едуард Євгенович. Хоча вони не раз запевняли, що вони ніякі не родичі, а просто однофамільці, але після таких подій у декого можуть виникнути щодо цього серйозні сумніви.

Максим Самчик в цій другій частині сесії участі не брав, спочатку був у своєму (поки що) кабінеті, а потім кудись поїхав в одній автівці з депутатом обласної ради.

Із сільських голів в залі лишився лише колишній голова Іванковець, а нині - заступник голови об’єднаної Семенівської громади Микола Миколайович Шеретун. Він не приховував радості від того, що жителі їхніх сіл нарешті не беруть участі у цих спектаклях, які розігруються у стінах будівлі по вулиці Соборній, 23, а спокійно займаються повсякденними справами.

Сьогодні сесія ради триватиме в Бердичеві ще дуже довго. Оберуть таємним голосуванням нового голову, потім звільнять таємним голосуванням заступника голови, потім голова запропонує свою кандидатуру заступника, і так само таємно (і довго) будуть обирати заступника, а потім ще голосувати за десяток запланованих питань.

А журналісти, спілкуючись між собою у перерві, робили припущення, що їм не тільки прийдеться писати про сесії і засідання в цій будівлі, але й про десятки інших засідань – судових, які розтягнуться на роки.

P.S. Трішки пізніше стало також відомо, що на посаду заступника голови районної ради запропонували Вишнівського Віталія Вікторовича, обраного  від "Радикальної партії" Олега Ляшка.

vibory4

vibory5

vibory6

vibory8

 

 

magazin odyagu

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.