Кабінет голови Бердичівської районної ради забарикадували. Фото. Відео — РІО Бердичів

Неділя, 19 Серпня

 • TehnoMayster
 • TehnoMayster remont800

Кабінет голови Бердичівської районної ради забарикадували. Фото. Відео

09 серп. 2017 Олександр Доманський

Сьогодні зранку журналісти знову прибули до будівлі Бердичівської районної ради та адміністрації, щоб дізнатись, хто ж сидить у кабінетах голови ради та заступника, яких вчора зняли депутати.

Але ні. В кабінеті заступника сиділа Рудик Олена Анатоліївна, а в кабінеті голови не було нікого. Олена Анатоліївна заявила, що вона вважає незаконними проведення другої частини сесії райради і свою відставку. Вона ж і розповіла, що вранці до приймальні прийшла Софія Броніславівна Томашевська, пред’явила копію витягу з державного реєстру, де вже вона була записана головою районної ради. Максим Самчик взяв цю копію і поїхав з нею до поліції чи прокуратури.

Асенизатор


На підтримку новообраної голови ради до будівлі прийшли депутати Мкртчян та Гундич, які вимагали надати ключі від кабінету та печатку Софії Броніславівни. Згодом туди ж приїхали співробітники поліції, щоб зафіксувати правопорушення та перешкодити можливим порушенням громадського порядку.


Незабаром прибув до кабінету і Максим Самчик, який назвав дії депутатів рейдерством і відмовився залишати кабінет. Собі на допомогу він викликав цілий десант активісток з Гришківець, які й забарикадували на його прохання кабінет.
Свою позицію колишній голова райради мотивує тим, що депутати не витримали визначений законом двотижневий термін, який має пройти, якщо на їх вимогу не скликають сесію, тому ця сесія є незаконною. Також він повідомив, що вже подав до суду апеляцію на дії державного реєстратора, який вніс зміни до складу керівництва райради.


До речі, працівники районного ЦНАПу, які зазвичай реєструють зміни в реєстрі, сказали, що вони таких змін не робили, але по закону така можливість є у будь-якого ЦНАПу України. Головне, щоб до нього подали правильно оформлені рішення сесії.
До будівлі знову підтягнулись депутати облради, їх помічники та групи підтримки. Працівники ради і адміністрації хоч і старались робити свої звичні справи, але були все ж серйозно занепокоєні цим протистоянням.


На 16.00 Максим Самчик скликає журналістів на прес-конференцію, хоча сподіватись, що буде сказане щось нове, крім вже почутого протягом останнього тижня, досить примарно.

P.S. Як сказали на прес-конференції гришківецькі активістки, їх ніхто в адміністрацію не викликав, вони прийшли за велінням душі і серця.

IMG 8933

 IMG 8934

 IMG 8936

 IMG 8939

 IMG 8940

 IMG 8942

 IMG 8944

 IMG 8951

 IMG 8958

 IMG 8960

 IMG 8963

 IMG 8964

magazin odyagu

Відео

1 коментарів

 • Том
  Том П'ятниця, 11 серпня 2017 09:17 Надіслати

  Щож ви потвори, не дєте Самчику працювати, як нормальнa людина, так треба зняти...

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • UTK

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.