Радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв відвідав Бердичів — РІО Бердичів

Неділя, 19 Серпня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв відвідав Бердичів

11 серп. 2017 Власкор

8 серпня в рамках робочого візиту на Житомирщину радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алексєєв відвідав Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В.о. директора Бердичівського місцевого центру Андрій Архіпов ознайомив радника Міністра юстиції України з роботою місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та його основними завданнями.


«Діяльність місцевого центру поширюється на Андрушівський, Чуднівський, Любарський, Ружинський, Романівський, Попільнянський, Бердичівський райони та місто Бердичів. 


До Бердичівського місцевого центру та бюро правової допомоги за період роботи з 01.01.2017 – 08.08.2017 рр. надійшло 4 895 звернень громадян, що потребували безоплатної первинної та вторинної правової допомоги; 4 222 громадянам надано правові консультації з проблемних питань; 690 громадянам надана безоплатна вторинна правова допомога, що передбачає складання процесуальних документів та здійснення представництва в судах та інших органах», – розповів в.о. директора Бердичівського місцевого центру.


Згодом радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та начальником відділу правопросвітництва та взаємодії із суб`єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Бердичівського місцевого центру Ольгою Сікорською обговорили налагодження співпраці у реалізації правоосвітніх заходів серед населення та проекту «Я маю право».


Радник Міністра юстиції України Ігор Алексєєв спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром, директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександром Гербедою, в. о. директором Бердичівського місцевого центру Андрієм Архіповим та начальником відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ольгою Сікорською проводили прийом громадян.


На прийом звернувся пенсіонер Ігор Ругінець, якого цікавило питання процедури звернення до Конституційного суду України. Оскільки 13 липня 2017 року були внесені зміни до Закону України «Про Конституційний суд України», які дозволили громадянам України, фізичним особам звертатися до Суду. Пенсіонера цікавила думка радника Міністра юстиції України щодо доцільності та ефективності звернення до Суду у справах цивільного права.


Також на прийом звернувся учасник бойових дій Іван Ціканов із питанням щодо невиконання рішення двох судів (Бердичівського міськрайонного суду та Апеляційного суду Житомирської області) у справі щодо зобов'язання Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної ради зробити перерахунок виплат щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, як учаснику бойових дій на якого поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».


Голова громадської організації «Правозахисна громадська організація "Джерело довіри"» Олег Козловський під час прийому просив посприяти у вирішенні питання щодо встановлення у пенітенціарному закладу Райківській виправній колонії № 73, що функціонує на території Бердичівського району, очисних споруд.


Також під час робочого візиту радник Міністра юстиції України спільно з очільником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області провів зустріч із працівниками Бердичівського місцевого центру, Андрушівського, Любарського, Попільнянського, Романівського, Ружинського, Чуднівського бюро правової допомоги та адвокатами системи БПД.

radnik1

radnik2

radnik3

radnik4

radnik5

radnik6

radnik7

radnik9

radnik10

radnik11

 

 

magazin odyagu

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.