Голова та заступник Бердичівської районної ради полишають свої робочі кабінети. Фото. Відео — РІО Бердичів

Неділя, 19 Серпня

 • TehnoMayster
 • TehnoMayster remont800

Голова та заступник Бердичівської районної ради полишають свої робочі кабінети. Фото. Відео

Кількаденні події у стінах районної ради, котрі не на жарт активізували районних депутатів та громади сіл, знайшли своє продовження і наприкінці робочого тижня у п’ятницю. Зранку усі ті, хто твердо вирішили стояти на своїх позиціях і підтримувати діяльність очільника району Максима Самчика та його заступника Олену Рудик, зібралися в епіцентрі подій, де все починалося, і набирало обертів, аби почути важливе повідомлення про позицію голови районної ради.

Незважаючи на те, що на годиннику ще не було десятої години, в актову залу прийшло стільки людей, скільки зазвичай приходить на засідання сесії. Вся увага присутніх була зосереджена на словах головуючих, з якими вони всі ці дні відстоювали права, вступали в словесні перепалки і тримали облогу. Опонентів, які стали невід’ємними учасниками цієї боротьби – Софії Томашевської і Едуарда Томашевського, у цей час на зборах не було, хоча дехто думав, що після баталій біля кабінетів вони продовжуватимуть намагання зайняти свої уже нові робочі місця.

Асенизатор


Та, як би це не було дивно, змагатися за них уже не має ніяких причин, адже блокувати кабінети більше ніхто не збирається. Більше того, організатори сьогоднішніх зборів зробили гучну заяву, що вони покидають свої робочі кабінети. На обличчях депутатів, сільських і селищних голів, громадськості, котрі налаштовані на серйозну боротьбу з’явилося спочатку деяке здивування. Але, як було зазначено, все для блага людей і для їхнього захисту. Та варто все ж роз’яснити таку позицію Максима Самчика і Олени Рудик і те, що під нею приховується.


Доповідь, так сказати, «головуючого» цієї зустрічі розпочалася з нагадування про події, які відбувалися протягом останніх кількох днів, включаючи дві сесії районної ради, дострокове припинення діяльності голови та заступника голови районної ради, незаконне, за їх словами, продовження позачергової сесії, назване «рейдерством» захоплення кабінетів, розбірки, засідання комісії та все інше.


Максим Юрійович знову нагадав, що він вважає незаконними всі ці дії і не підтримує їх, а також зазначив, що їхнє звернення правоохоронними органами не розглядається, жодних слідчих дій не було проведено, процес, як це все відбувалося, не був досліджений. Йому імпонує те, що його підтримують люди, що вони небайдужі до того, що відбувається, але змушений залишити своє робоче місце. Причиною такого рішення, як пояснив колишній-неколишній голова районної ради, є небажання вплутувати людей у проблеми, що виникли, адже зафіксовано кілька випадків погроз притягнути до відповідальності тих, хто перешкоджає роботі з посадовими особами. Аби не наражати нікого на небезпеку, не підставляти громаду, яка може нести відповідальність за свої дії, Максим Самчик заявив, що блокувати кабінет він не буде, а звільняє його, щоб не паралізувати роботу районної ради. Натомість вони будуть звертатися до суду і в судовому порядку оскаржувати незаконні, на їхню думку рішення, йти до кінця, розуміючи, що це може затягнутися, як показує практика, надовго, добиватися справедливості. Свої подальші дії вони вже обговорювали з депутатами, обдумували, як працюватимуть на період сесій, які тим часом проводитимуть згідно запису в Держреєстрі новий голова районної ради і її заступник.


Було наголошено, що це не боротьба за крісла чи за портфелі, а намагання зупинити незаконне заволодіння владою. А потім свої думки по черзі виказували присутні у залі, обіцяли, що йтимуть до кінця і що вони не бояться нікого, згадували наболілі питання, закликали об’єднуватися і боротися. А боротися, впевнені, прийдеться довго і напружено, бо обстановка загострюється, а противники теж не промах і залучають всі можливості.


Поки невідомо, як на заяву Максима Самчика відреагує новообрана на позачерговій сесії більшістю Софія Томашевська і її прибічники, чи організують зустрічні збори задля обговорення і планування подальших дій або ж просто займуть вже звільнений кабінет голови районної ради і організовуватимуть свою заплановану роботу та діяльність органу влади, беручи участь в обіцяних судових справах і відстоюючи свої інтереси.

IMG 6706

IMG 6710

IMG 6711

IMG 6713

IMG 6715

IMG 6722

IMG 6723

IMG 6726

IMG 6729

 

 

magazin odyagu

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

4 коментарів

 • гость
  гость Субота, 19 серпня 2017 14:15 Надіслати

  Без Гриця, вода не освятиться, як же така подія могла пройти без участі Побережного, коли ця свобода вже захлинеться своїм "ядом"

 • гость
  гость Субота, 19 серпня 2017 14:14 Надіслати

  Без Гриця, вода не освятиться, як же така подія могла пройти без участі Побережного, коли ця свобода вже захлинеться своїм "ядом"

 • гость
  гость Субота, 19 серпня 2017 14:13 Надіслати

  Без Гриця, вода не освятиться, як же така подія могла пройти без участі Побережного, коли ця свобода вже захлинеться своїм "ядом"

 • ANTIPIDARAS
  ANTIPIDARAS Неділя, 13 серпня 2017 22:44 Надіслати

  Лащук - ти ГІВНО!!!! Рильський - ти ГІВНО!!! Лащук забув, як його всі бортанули перед виборами і віддячив Самчику, за те що той пригрів його!!! Рильського БПП поміняло на директора ЗОШ села Маркуші! І залишився Женя як гімнно на ситечку!!! ....

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • UTK

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.