Неділя, 25 Вересня

Депутати Бердичівської районної ради подали в суд на районну виборчу комісію

Крім процесу створення об’єднаної громади, в Бердичівському районі продовжується інший серіал під назвою «Позбавимо неугодних депутатів депутатського мандату». Як ми вже писали, в Семенівці були проведені збори, які створили ініціативну групу по відкликанню трьох депутатів районної ради (Віктор Лащук, Євген Рильський та Тетяна Складанчук), обраних до ради за списком Аграрної партії.

Потім списки з підписами громадян, які зібрали члени ініціативної групи, надійшли до голови районної виборчої комісії Наталії Гуменюк. Про перше засідання цієї комісії по перевірці підписів (на якому не було кворуму) ми теж писали, а ось коли і як проходило друге засідання, на жаль, інформації зовсім і зовсім мало.


Відомо лише, що тим членам РВК, яких голова не сильно хотіла бачити на засіданні, вона телефонувала і відразу скидала виклик. Напевно, для того, щоб потім заявити, що всі вони були повідомлені. Ми від газети сформулювали інформаційний запит щодо цього засідання, але так і не змогли його вручити голові РВК, бо вона не приходила до РДА і не відповідала на телефонні дзвінки. І навіть секретар комісії, яка отримала від нас цей запит, не змогла знайти голову, щоб передати його.


Зі слів присутніх на тому засіданні стало відомо, що кворум на засіданні буцімто вже був, але про що там говорилось і, найголовніше, що записано в протоколі, ніхто ні в раді, ні в адміністрації не зміг розповісти. Напевно, тому не стало несподіванкою для журналістів, коли, переглядаючи список поданих до Бердичівського суду заяв, побачили серед них і заяви депутатів Лащука і Рильського про визнання недійсним засідання районної виборчої комісії від 12 вересня.
Серед призначених судових засідань поки що розгляду цих позовів немає і невідомо коли до них дійде черга, зважаючи, що в Бердичеві один суддя і без того перевантажений справами. Як тільки ситуація стане зрозумілішою, ми обов’язково розповімо про це читачам. Або ж пропонуємо її учасникам самим озвучити свої версії в коментарях на сайті, які ми зможемо передрукувати в газеті.

P.S.Як стало відомо, Тетяна Складанчук теж подала позов до суду на дії районної виборчої комісії. І відбулось це засідання, яке оскаржують депутати не 12, а 11 вересня.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.