Вівторок, 24 Трв

Бердичівські депутати хочуть збільшити премію міському голові

18 жовт. 2017 Олександр Доманський

Про це йшла розмова на засіданні земельної комісії, яке відбулось сьогодні в будівлі Бердичівської міської ради. Звичайно, це питання було не єдиним, яке розглядали члени комісії в рамках підготовки до чергової сесії. Але інші питання майже не обговорювались, а з цього приводу думки депутатів розділилися.

Спочатку вони швидко й майже автоматично проголосували за проект рішення, винесеного для розгляду під останнім, дев’ятим номером - «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2016 № 78», в якому було зазначено про встановлення щомісячної премії міському голові в розмірі 40% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, вислугу років та надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.
Але потім присутні на засіданні працівники виконкому завели розмову, що в інших містах встановлюють значно більші премії міським очільникам. По Україні багато міськрад встановили 100% преміальних, а в деяких містах є навіть премії у 450 відсотків. Начальник управління фінансів оголосила, що в нашій області Коростень теж встановив 40% премії, а Новоград Волинський – 75%.


В реальних цифрах збільшення на 40 % дасть зарплату міському голові близько 19-20 тисяч гривень на місяць (в минулому році він отримував на початку року близько 9 тисяч, а потім – близько 14-15 тисяч).
Після таких розмов депутати вирішили повернутись до розгляду дев’ятого питання і, мотивуючи тим, що мер представляє наше місто та повинен виглядати презентабельно, прийняли пропозицію одного з депутатів про встановлення премії розміром у 75%, тобто так, як у Новограді Волинському. Це і було підтримано одноголосно.


Хоча сказати точно, чи буде встановлена така премія Василю Мазуру, поки зарано. Це повинні обговорити ще на засіданнях всіх комісій, а особливо на профільній бюджетній, і прийняти на сесії. Якщо у читачів є свої міркування з цього приводу, можете доносити їх до своїх депутатів або висловлювати в коментарях в Інтернеті.

IMG 0700

IMG 0701

 

 

kolibris robota

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.