Про диверсійно-терористичні акти говорили в Бердичівській райдержадміністрації — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Про диверсійно-терористичні акти говорили в Бердичівській райдержадміністрації

31 жовт. 2017 Прес-служба Бердичівської райдержадміністрації

Про це і багато іншого говорили під час чергового    засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бердичівській райдержадміністрації.

Участь у засіданні  взяли голова комісії, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.


На порядку денному стояло п’ять питань, з якими присутніх ознайомив голова комісії Едуард Томашевський.


Зокрема обговорювалися такі питання: Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів, що розташовані на території Бердичівського району; про знешкодження вибухонебезпечних предметів на території району у 2017 році; Про запобігання виникненню можливих диверсійно–терористичних актах на території Бердичівського району; про затвердження тимчасового районного штабу з координації дій органів виконавчої влади для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами осінньо-зимового періоду 2017 – 2018 року.  


Після детального обговорення зазначених питань, у підсумку, члени районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення, прийняли одноголосне рішення.

 

kolibris robota

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.