У Бердичівській райдержадміністрації обговорили питання життєдіяльності району на наступний рік — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Жовтня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У Бердичівській райдержадміністрації обговорили питання життєдіяльності району на наступний рік

15 груд. 2017 Прес- служба райдержадміністрації

Під час чергового засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бердичівській райдержадміністрації, яка відбулася 12 грудня 2017 року, обговорили низку важливих питань, які стосуються життєдіяльності району та затвердили План роботи комісії на 2018 рік.

У роботі комісії взяли участь заступник голови комісії, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, члени та секретаріат комісії, запрошені начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, фахівці організацій і закладів Бердичівського району.

Асенизатор


Людмила Димидюк ознайомила присутніх з планом роботи даного засідання і відкрила його.


Про стан зберігання і утилізації заборонених, непізнаних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин  доповіла начальник відділу АПР Бердичівської РДА Катерина Вислоцька. Члени комісії заслухали Валерія Бикова – начальника управління Держпродспоживслужби в Бердичівському районі з питання забезпечення стабільної санітарно – епідеміологічної ситуації на території району. Ще одним питанням, яке було винесено на комісію – затвердження Плану роботи районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Члени комісії обговорили дані питання та з урахуванням пропозицій і зауважень, внесених у ході обговорення, з усіх питань прийняли одноголосне рішення.

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

cirk

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.