В Бердичівській РДА обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Жовтня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

В Бердичівській РДА обговорили проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік

05 січ. 2018 Прес–служба райдержадміністрації

Сьогодні, 05 січня 2018 року, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський  провів нараду з начальниками управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками бюджетних установ району з метою обговорення проекту Програми економічного і соціально розвитку Бердичівського району на 2018 рік.

У нараді також взяли участь перший заступник – начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська, заступник голови Людмила Димидюк, керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк.

Асенизатор


За поданими пропозиціями структурних підрозділів райдержадміністрації було розроблено проект Програми. Під час наради обговорено та визначено основні напрямки і пріоритети розвитку галузей району, а саме: економіки та сільського господарства. Також  запропоновано реалізацію ряду проектів щодо розвитку соціальної сфери району. 

       
У підсумку наради було визначено основні заходи на реалізацію проектів у 2018 році.

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

cirk

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.