Геннадій Зубко та Василь Мазур урочисто відкрили в Бердичеві музично-драматичний театр — РІО Бердичів

Понеділок, 15 Жовтня

 • TehnoMayster
 • TehnoMayster remont800

Геннадій Зубко та Василь Мазур урочисто відкрили в Бердичеві музично-драматичний театр

 

110 років тому бердичівський підприємець Давид Шеренцис збудував в Бердичеві театр. Війни, революції, розквіти і занепади не жаліли цієї будівлі, тому три роки тому вона виглядала дуже й дуже хворою. Але знайшлись в Бердичеві люди, які повірили в те, що історію іноді можна повторити не лише у вигляді трагедії чи фарсу. І ось, після трирічної капітальної реконструкції театр в Бердичеві знову відкрили.

 

 

Асенизатор

Зранку біля будівлі продовжували прибирати проїжджу частину та тротуар, але ще раніше, на жаль трапилась прикра історія. За свідченням очевидців, о 6 годині ранку поліцейські протоколювали вияв політичного хуліганства: хтось вночі на фасаді театру зробив неприємний напис про нашого мера. Вже за кілька годин напис зафарбували, але, як кажуть, осад залишився.

О 12.30 біля театру почали збиратись керівники організацій та установ, підприємці, ветерани культури і спорту, депутати міської ради та інші запрошені гості. Хоча сьогодні в Бердичеві досить зимно, але присутніх веселими мелодіями зігрівав військовий оркестр. Люди з радістю зустрічались із знайомими, спілкувались та щиро раділи, що у місті сталась така подія, як відкриття відновленого театру. За словами знаючих осіб, міський голова в цей час з керівниками уряду оглядав будівлі міської лікарні.

На таку подію в Бердичів завітав народний депутат Олександр Ревега, міський голова сусіднього Житомира Сергій Сухомлін з дружиною, голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, депутати обласної ради, представники посольств Польщі та Ізраїлю та головний гість свята, віце-прем’єр міністр України з регіонального розвитку Геннадій Зубко (теж з дружиною). 

Після короткого виступу ведучої всі ці гості урочисто перерізали символічну стрічку та увійшли в будівлю. За ними потягнулись всі інші запрошені, а ведуча в мікрофон вибачилась перед тими, хто запрошення не отримав, бо зала, мовляв, не може вмістити всіх бажаючих.

Репортаж про те, що відбувалось в залі та кулуарах подамо в наступних публікаціях.

teatr10

teatr11

teatr1

teatr2

teatr3

teatr4

teatr5

teatr6

teatr8

teatr9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

2 коментарів

 • Vitaliy
  Vitaliy Понеділок, 15 січня 2018 00:51 Надіслати

  110 років тому назад, театр відкивався спектаклем для громадян і гостей міста, да і будувався як місце набуття культурних ціностей, сьогодні даний заклад побудований, для святкування дня Василя, особам благоуклоним меру міста і лицям зацівленим в отриманні надприбутків з будівництва схожих об'єктів. Керівництво міста Бердичева таким чином, не вирішує проблеми громадян а реалізує власні забаганки.

 • Артист
  Артист Неділя, 14 січня 2018 22:28 Надіслати

  А на какой черт нам тиатра як шо в городе нема очистных с крана вонюча вода?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

RIFdruk

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.