Заходи до Дня Соборності України відбулися в Бердичівському районі — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Заходи до Дня Соборності України відбулися в Бердичівському районі

23 січ. 2018 Прес-служба райдержадміністрації

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Бердичівському районі  було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

19 січня 2018 року в приміщенні  районної центральної бібліотеки для дітей, що у селищі Гришківці, відбувся   урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності  України.
У заході взяли участь голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА - Юрій Прокопець, Гришковецький селищний голова Ірена Лісова, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Логвінчук, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району Валерій Сороченко, бібліотекарі району, працівники районного Центру культури і дозвілля, підопічні терцентру, жителі селища.

Асенизатор


Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації  Едуард Томашевський  наголосив: «Цю знаменну дату в нашому історичному календарі ми лише тепер починаємо осмислювати та по – справжньому цінувати на громадському і державному рівнях. Тепер, коли нашу свідомість перевернули події на майдані, події на Сході країни. Кожен по – своєму зрозумів і сприйняв ці реалії. Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності та соборності дій ми можемо досягти побудови високоекономічної і духовно багатої, України. Вільної і незалежної, демократичної країни, якою пишатимуться наші нащадки. Тільки у єдності сила держави».
Едуард Євгенович побажав також усім добра, миру, щастя, добробуту, сил та натхнення, нових досягнень на благо рідної Бердичівщини і неньки України.


Ведучі урочистого зібрання нагадали присутнім історичні події 1919 року та провели сходинками подальшого розвитку єдності українського народу. Показали фільм про становлення соборної України. Пісні та вірші про Україну у виконанні артистів ЦКіД пробудили почуття національної гідності та любові до Вітчизни у присутніх.

SL744392

SL744397

 

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.