У 26 Бердичівській артилерійській бригаді відбувся захід до Дня Соборності України — РІО Бердичів

Неділя, 20 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У 26 Бердичівській артилерійській бригаді відбувся захід до Дня Соборності України

25 січ. 2018 Прес-служба 26 абр

«Об’єднання УНР та ЗУНР – історична віха української державності» -– саме таку назву мав захід присвячений Дню Соборності України, який відбувся у 26 артилерійській бригаді для солдат строкової служби.

Захід готувався заздалегідь, у бібліотеці частини було розгорнуто виставку літератури: «Витоки Соборності». Саме тут відбувся тематичний ранок. Розпочався він з розповіді завідуючої бібліотеки частини Наталії ВОРОНЮК, яка цікаво та змістовно переповіла історичні події 22 січня 1918 року та перебіг подій 1919 року. Метою виступу було донести до свідомості молодих солдатів, що свято Великої Злуки українського народу є здобутком безперервних вікових поневірянь, терпіння, боротьби незламного українського духу. Саме той час поклав початок нашої державності.

Асенизатор


У проведенні цього заходу також активно долучилась завідуюча бібліотекою 30 гарнізонного Будинку офіцерів Марія СТАРОДУМОВА. Саме вона підготувала пізнавальне відео, в якому були реконструйовані події майже 100-літньої давнини. В даному відеоматеріали були використані документальні кадри тих часів.


Також Марія Стародумова прочитала вірш Лесі Храпливої-Щур «Україні».


А наостанок для солдатів строкової служби колеги-бібліотекари накрили солодкий стіл.
Завдяки такому нестандартному формату заходу, цей святковий день запам’ятається строковикам на все життя.

 

Відео

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.