Дружина Президента України привітала учнів Гришківецької гімназії із відкриттям медіатеки — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Дружина Президента України привітала учнів Гришківецької гімназії із відкриттям медіатеки

Дружина Президента Марина Порошенко поспілкувалась в режимі "онлайн" із учнями Гришківецької гімназії та привітала їх із відкриттям сучасної медіатеки. Це вже сьома бібліотека нового зразка в області.

Онлайн-спілкування відбулось сьогодні, 31 січня, під час робочого візиту Першої леді України до Житомирщини.

Асенизатор

«Я неймовірно щаслива від того, що вам приємно та затишно у новій медіатеці. Це той простір, де ви зможете знайти нових друзів, поділитися цікавою інформацією, допомогти один одному вивчити уроки. У майбутньому ви будуватимете нашу Україну. І саме зараз ви отримуєте ті якісні знання, які вам потім знадобляться у житті. Вітаю вас та сподіваюсь, що ви задоволені і якістю навчання, і умовами, які зараз є у вашій школі», – зазначила Марина Порошенко.

У квітні 2017 року Марина Порошенко презентувала проект медіатеки, і вже цього року у школах області обладнали 7 сучасних бібліотек.

Учні Гришківецької гімназії Бердичівського району розповіли дружині Президента, що у новій сучасній медіатеці завдяки вільному доступу до Інтернету можна знайти потрібну інформацію, провести цікаво та весело час на перервах, поспілкуватись із друзями. А також провели квест «Мандруємо Україною».

Медіатека у Гришковецькій гімназії стала інтерактивним центром закладу. Це дасть можливість користуватись електронними книгами, інтерактивними програмами для вивчення іноземних мов, переглядати навчальні фільми тощо.

Нагадаємо, що Марина Порошенко та Геннадій Зубко у Житомирі ініціювали старт проекту створення Інклюзивно-ресурсних центрів в області, а у вересні минулого року Перша леді України Марини Порошенко відкрила новостворену Медіатеку у Житомирській інклюзивній школі № 28 імені Івана Виговського.

Довідково: В рамках пілотного проекту «Нова українська школа» Гришковецька гімназія стала однією зі шкіл Житомирської області, в якій створюється новий освітній простір.

На облаштування медіатеки використали майже 282,5 тис. грн із коштів Державного фонду регіонального розвитку. У 2017 році у приміщенні зробили сучасний ремонт, придбали техніку: 4 ноутбуки, 1 smart-TV, 1 багатофункціональний пристрій, мішки-крісла. Крім цього, на облаштування медіатеки залучили кошти освітньої субвенції у розмірі 59,4 тис. грн, за які придбали меблі – стелажі, столи та стільці.

За матеріалами прес-служби ОДА

37202

37206

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.