Чому під кабінетом голови Бердичівської районної ради чатували поліцейські — РІО Бердичів

Неділя, 20 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Чому під кабінетом голови Бердичівської районної ради чатували поліцейські

Сталось це минулої п’ятниці. Десь перед обідньою перервою до будівлі РДА прийшли два чоловіка в цивільному одязі, які почали розпитувати чергового про те, чи є в приміщенні голова районної ради. А коли отримали ствердну відповідь, залишились у фойє, напевно, чатуючи, щоб вона не вийшла. Трохи згодом на автівці приїхали ще двоє і разом вони пішли до кабінету Софії Томашевської.

Туди ж прибіг і журналіст місцевого інтернет-видання, якому, мабуть, хтось проговорився про візит непроханих гостей. Вже через півгодини все закінчилось, і оскільки співробітники ради були на обідній перерві, то вони й не знали нічого про інцидент. Та в інтернеті новина про поліцейських вже набирала сотні й сотні відвідувачів.

Асенизатор

Півдня після цього телефон голови районної ради обривався від телефонних дзвінків, і ввечері вона сама на сторінці у "Фейсбук" пояснила ситуацію:

«Дійсно, під час обідньої перерви до мене завітали представники Управління захисту економіки в Житомирській області, які вручили протокол про вчинення мною аж двох адміністративних порушень. Мова йде про те, що під час обрання у серпні минулого року голови Бердичівської районної ради я голосувала за свою кандидатуру та не повідомила про конфлікт інтересів. Іншими словами - я «корупціонер», бо скористалася своїм правом обирати і бути обраною. Скажу більше, заборона права голосувати за своє призначення є ні чим іншим, як обмеженням моїх повноважень, як депутата, на голосування з певних питань, що згідно зі статтею 30 ч.1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» є неприпустимим. Ось така боротьба з корупцією. З ким боремося???».

За твердженням юристів, максимум що може загрожувати Софії Броніславівні  - це штраф у 170 гривень. До речі, подейкують, що аналогічну «пред’яву» правоохоронці зробили і колишньому голові райради Максиму Самчику за те, що він голосував за себе при обранні на посаду. Але відбувалось це у 2015 році, і строк позовної давності для відповідальності за правопорушення вже минув.

Sofiya1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.