Бердичівські депутати не підтримали відставку Президента — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські депутати не підтримали відставку Президента

Минулої неділі, 18 березня, в багатьох містах України пройшли мітинги за участю представників «Руху нових сил», головною метою яких було прагнення відправити у відставку Президента Петра Порошенка.

Саме такі заклики і постійне повторення слова «імпічмент» останнім часом лунають дуже часто не лише в столиці під стінами Верховної Ради, а й у невеликих містечках. В Бердичеві ж у вихідний, як ми вже зазначали, так зване народне віче, організаторами якого стали депутати міської ради від «Патріотичної партії України» Станіслав Лужанський та Андрій Чепіль, від партії «Батьківщина» – Олег Радецький та Володимир Осипенко і позафракційний нині Володимир Сенча, теж зібрало небайдужих бердичівлян біля пам’ятника Шевченку.

Асенизатор


А вже на цьому тижні дані акції протесту у місті перейшли в іншу площину. На сесіях як районної, так і міської рад на розгляд і голосування депутатів були представлені Звернення громадян Бердичева щодо добровільного оголошення про відставку Президента України. В Бердичівській районній раді таке звернення підтримали лише 12 депутатів, що не дало змогу йому бути відправленим до Києва.


Аналогічно склалась ситуація і на сесії Бердичівської міської ради. З відповідним зверненням виступив позафракційний депутат Володимир Сенча, аби решта представників політичних фракцій підтримали таку ініціативу і проголосували. Дане питання було включене до порядку денного, але успіхом воно не увінчалося. Під час голосування активно підтримали відставку Президента депутати від «Батьківщини», від «Свободи» та дехто з безпартійних. Разом нарахували 9 голосів «за».

Натомість «проти» проголосувало 16 депутатів (був і один, хто утримався), а це – більшість. Тому дане питання як швидко внесли в порядок денний, так само швидко і його закрили.

IMG 6299

IMG 6299

IMG 6299

IMG 6299

IMG 6299

IMG 6299

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.