Про роботу господарських галузей району говорили на нараді в Бердичівській РДА — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Про роботу господарських галузей району говорили на нараді в Бердичівській РДА

03 квіт. 2018 Прес-служба райдержадміністрації

У понеділок, 02 квітня 2018 року, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк провела робочу апаратну нараду.

У нараді взяли участь голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації.
В ході наради було проведено аналіз роботи всіх господарських галузей району за попередній місяць та обговорено плани і завдання на найближчий тиждень. Керівники управлінь, відділів, служб доповіли про результати діяльності.
Людмила Димидюк перевірила стан виконання завдань, які були доручені на попередній апаратній нараді та оголосила про початок місячника «Благоустрою територій».

Асенизатор


За підсумками наради було розроблено відповідне доручення, встановлено терміни виконання поставлених завдань, оформлено протокольне рішення.

 

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.