За сприяння депутата обласної ради в Бердичеві встановлено ще один дитячий майданчик. ФОТО — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

За сприяння депутата обласної ради в Бердичеві встановлено ще один дитячий майданчик. ФОТО

04 черв. 2018 Власкор

Про це на своїй сторінці у «Фесбук» написав депутат Житомирської обласної ради Сергій Орлюк:

«Для мене немає нічого важливішого та приємнішого, ніж веселий дитячий сміх, та усміхнені обличчя наших маленьких бердичівлян, саме тому значна частина моєї депутатської роботи присвячена саме піклуванню про змістовне і веселе дозвілля дітей. Тому і встановлюю дитячі майданчики по різним мікрорайонам нашого міста Бердичева, реагуючи на звернення місцевих мешканців.

Асенизатор

Так, все йде не так швидко, як Вам того б хотілося, але жодне звернення не залишене без уваги. По деяким уже прийнято відповідні рішення, інші лише на стадії розгляду, однак робота не припиняється. А поки триває цей нелегкий процес, з нагоди Дня захисту дітей скористався нагодою навідати 1 червня вже встановлений дитячий майданчик по вулиці Одеській, 49.

Приїхав не один, а у компанії веселих мульт-персонажів, що впродовж години розважали дітей. Після закінчення такого імпровізованого міні-свята, малечі отримала від мене солодкі подаруночки за свою активність та жвавість. Це вже друге свято двора проведене за останній час, і я думаю, що подібні заходи буду влаштовувати і по іншим мікрорайонах міста».

maidanchik 1

maidanchik 2

maidanchik 3

maidanchik 4

maidanchik 5

maidanchik 7

maidanchik 8

maidanchik 9

maidanchik 10

maidanchik 11

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.