Бердичівські депутати-«більшовики» і сесію успішно провели, і позвільняли своїх колег-«меншовиків» — РІО Бердичів

Четвер, 22 Серпня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські депутати-«більшовики» і сесію успішно провели, і позвільняли своїх колег-«меншовиків»

Буквально до останніх хвилин сьогодні залишалась інтрига, чи відбудеться чергова сесія Бердичівської міської ради, адже депутати кількох фракцій бойкотували засідання комісій і не збирались приходити на сесію.

О 9:55 в листку реєстрації депутатів стояло всього 11 підписів з 19 мінімально потрібних (в тому числі підпис керівника фракції «Опоблоку» Наталії Онуфрієнко).
Та вже о десятій годині міський голова оголосив, що зареєструвались 20 депутатів, і розпочав роботу сесії. Вже перші повідомлення в залі все розставили по місцях. Спочатку депутат Володимир Левандовський, а потім і Тимофій Клим, оголосили про те, що вони виходять з фракції «Опозиційний блок». Наталія Онуфрієнко після таких заяв покинула сесійну залу.


Але цифра 20 ще багато разів звучала цього дня в сесійній залі, адже 19 депутатів, які залишились, плюс голос міського голови, надали можливість прийняти все, що було заплановано без жодних зволікань, обговорень чи заперечень.
А оскільки у депутатів-прихильників дій міського голови була цього дня більшість у раді, то поки вона не розпалась і поки в залі не було жодного опонента, вони вирішили одним махом «розібратись» з противниками «Бердичівського єдиновірного курсу».


Спочатку Віталій Березовенко запропонував внести у порядок денний питання про позбавлення посад голів постійних комісій депутатів Лужанського, Побережного, Велімовського та Сенчі, а згодом так само одноголосно депутати прийняли таке рішення.


Чи буде «Опоблок» ініціювати позбавлення депутатського мандату своїх колишніх однофракційців, думаю, почуємо вже незабаром. Але, судячи з досвіду «Аграрної партії» з відкликання своїх депутатів з районної ради, процедура ця дуже вартісна, довготривала і легко блокується за допомогою суду.


В «Різному» слово попросив Бердичівський прокурор Вадим Кожухар, і в його доповіді прозвучало чимало цікавих цифр та меседжів, але про це в наступних публікаціях.

 

rada4

rada5

rada6

rada7

rada8

rada9

Omaks Centr800

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.