В процесі децентралізації до Бердичева доєднається лише Бистрик — РІО Бердичів

Середа, 17 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В процесі децентралізації до Бердичева доєднається лише Бистрик

В четвер 26 липня має відбутись сесія Житомирської обласної ради. Одним з питань, які там будуть розглядатись є  схвалення у новій редакції перспективного плану формування територій громад Житомирської області. Проект рішення оприлюднений на офіційному сайті облради, але додатки до нього – ні.

Напевно, відповідальні особи зробили висновки з помилки, коли минулого разу оприлюднили додатки з запланованим поділом Бердичівського району та приєднанням до міста його четвертини. Тоді районні і сільські активісти виступили з протестами і швидко-швидко почали організаційні заходи щодо об’єднання громад у Швайківську ОТГ.

Лише вчора ми публікували карту можливого майбутнього поділу району на нові громади, як сьогодні вже потрібно вносити до неї корективи. Жителі Малосілки та Скраглівки телефонували до редакції, що ми їх записали до Швайківської громади, а вони згоду на це не давали, ні на громадських слуханнях, ні на сесіях сільрад.

Кажуть, що до Житомира пішли документи на Швайківську громаду у складі лише чотирьох сіл – Слободища, Швайківки, Мирославки і Райків. Але це тільки чутки, які нам не змогли підтвердити навіть депутати обласної ради. Виявляється, що навіть на засіданнях комісій, що передували сесії, вони не бачили точного перспективного плану. Побачать його тільки на сесії в четвер.

І що буде на тій сесії не береться прогнозувати ніхто. Адже, за тими ж чутками, Малосілку і Скраглівку таки примусово включать до Швайківської ОТГ, Озадівку, Гардишівку і Романівку так само примусово до Райгородецької ОТГ, а Садки  - до Семенівки.

Та найбільш цікава доля очікує на Бистрицьку сільську громаду, яка складається з сіл Бистрик та Житинці. Згідно цього ж секретного поки перспективного плану її планується приєднати до міста Бердичів.

Поки що знову друкуємо карту громад району згідно поданих до Житомира документів, але напевно, після четверга доведеться малювати нову.

11karta 3 gromady

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.