Чуднівський Іванопіль приєднали до Райгородоцької громади на Бердичівщині — РІО Бердичів

Середа, 17 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Чуднівський Іванопіль приєднали до Райгородоцької громади на Бердичівщині

26 лип. 2018 Олександр Доманський

Саме такий перспективний план прийняла сьогодні Житомирська обласна рада. Ми вже розповідали, що сьогодні на сесії було дуже гаряче, але ті «активісти», які приїхали цього дня до обласного центру, змогли собі викричати те, що хотіли.

Так, бригада обурених (чи підбурених) жіночок з села Харитонівка, яке знаходиться біля Коростишева та має на території поклади граніту і піску, блокували трибуну облради і кричали «Ганьба» доти, доки в депутатів та головуючих не здали нерви і вони прийняли рішення включити до перспективного плану окрему Харитонівсько-Шахворостівську громаду. Так само пішли на поступки делегації з Новоград-Волинського району, дозволивши створення двох громад замість однієї, як планувалось раніше. Виступаючі говорили, мовляв, нехай похазяйнують кілька років, а тоді й буде видно, чи спроможні вони чи ні.


Хоча, голова облради й наголошував, що після прийняття на обласній сесії цього перспективного плану, він буде затверджуватись ще в Кабміні, але щасливі мітингувальники цього вже не чули. Вони прокричали ще кілька разів «дякую» і пішли із зали. Отже, цілком можливо, що Кабмін теж буде вносити правки до цього плану.


Інші спірні моменти перспективного плану ніхто більше не проголошував, тож після того, як жінки пішли, рішення було прийнято в цілому.
Ще кілька днів тому ми писали, що додатки до рішення не оприлюднювали на сайті і навіть депутатам в друкованому виді не роздавали. Але в електронному вигляді депутати все-таки отримали ці додатки до сесії, і наш депутат Сергій Орлюк поділився цією інформацією з журналістами.


І саме там ми побачили те, про що жодного разу на жодній нараді в Бердичівському районі не говорилось: Іванопільську селищну раду доєднали до Райгородоцької ОТГ.
Інші не менш цікаві зміни були вже прогнозовані: Малосілку і Скраглівку – до Швайківської ОТГ; Романівку, Озадівку і Гардишівку – до Райгородоцької; Садки – до Семенівської, а Бистрик – до Бердичева.

karta800

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.