Сільським медикам у Бердичівському районі заборгували зарплату – винні депутати райради — РІО Бердичів

Середа, 17 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Сільським медикам у Бердичівському районі заборгували зарплату – винні депутати райради

03 серп. 2018 Олександр Доманський

Реформа медицини крокує просторами нашої країни вже кілька років, але час від часу вона отримує підніжки зовсім з несподіваних сторін.

Так, співробітники центру первинної медико-санітарної допомоги району не отримали в липні заробітної плати, тому що депутати районної ради своєчасно не прийняли рішення про перереєстрацію цієї установи згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я.


Вчора знову це питання стояло в порядку денному сесії райради, але знову навколо нього підняли таку колотнечу, що знову фракціями покидали залу, знову повертались, знову сварились і… знову прийняли не те, що треба.
Суть проблеми в тому, що задля подальшого фінансування первинної ланки медицини згідно реформи потрібно укласти угоду з Національною службою здоров’я, а заключає вона такі угоди не з комунальними установами, а з комунальними некомерційними підприємствами. І для того, щоб змінити цей статус, і потрібно було прийняти просте, як п’ять копійок, рішення районної ради.


Але представники партії «Батьківщина» знайшли в проекті рішення «зраду», та ще й не одну. Вони навідріз відмовились голосувати за рішення, бо там було прямо вказано, що тимчасово виконувати обов’язки новоутвореного підприємства буде нині діючий керівник ПМСД Наталя Ровкова. На цю посаду вони планували, напевно, вже свою кандидатуру. Більше півгодини головуюча на сесії Софія Томашевська, інші депутати юристи і навіть медпрацівники, які прийшли на зібрання, доводили, що цим самим рішенням створюється конкурсна комісія, яка й буде потім обирати керівника підприємства. До комісії увійшли чотири представники апарату районної ради та чотири представники колективу ПМСД.


Цих аргументів «опозиціонери» чути не хотіли, а без їх голосів потрібне рішення ухвалити не вдалось. Прийняли рішення, з якого виключили взагалі пункти про призначення тимчасового керівника. Медики спочатку обурювались, але після сесії їм пояснили, що призначити В.О. керівника можна і без сесії, просто розпорядженням голови ради. Тобто, по суті, всього цього спектаклю можна було б і уникнути, але…


Інші питання порядку денного – зміни до бюджету та затвердження грошових оцінок земельних ділянок, прийняли одноголосно.

IMG 6860

IMG 6862

IMG 6869

IMG 6871

IMG 6875

IMG 6880

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.