Більшовики в Бердичівській міській раді знову перемогли, але меншовики готують реванш — РІО Бердичів

Середа, 17 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Більшовики в Бердичівській міській раді знову перемогли, але меншовики готують реванш

Друга частина сесії Бердичівської міської ради проходила набагато спокійніше, ніж перша, але все одно мала чимало інтриг. Про деякі рішення, прийняті на сесії написано в попередніх публікаціях, та апогеєм «народовладдя» став розгляд останніх пунктів порядку денного.

При розгляді 41 питання, яке по новому має тепер регламентувати порядок подання електронних петицій, депутати меншості ще пробували апелювати до здорового глузду. (в проекті була передбачена петицій та голосування за них лише за допомогою електронного цифрового підпису?!). Але після того, як більшість не хотіла чути ніяких аргументів, опозиціонери просто покинули сесійну залу.


Адже розгляд 42 та 43 питання був таким самим передбачуваним. А стосувались ці питання змін до регламенту роботи міської ради. Ми вже писали раніше, що Віталій Березовенко написав проект змін до регламенту таким, що відтепер жоден з «простих» депутатів ніколи в житті не зможе пройти всі бюрократичні процедури і подати свій проект рішення на розгляд ради. І ось цей проект тепер успішно і швидко став готовим рішенням.


Ну і цвяхом в гроб бердичівської демократії стало прийняття 44 рішення про переділ постійних комісій міськради між депутатами більшості, та призначення на керівні посади в них лише стійких і вірних непохитному курсу Мазура.


Після закінчення сесії, я підійшов до депутатів, які покинули сесійну залу та проводили свої збори під ялинкою на центральній площі. Вони, хоча й були трохи засмучені, подіями, що стались на сесії, але з ентузіазмом обговорювали конкретні стратегії подальшої боротьби.

sesiya88

sesiya99

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.