У виборчих комісіях на Бердичівщині вже визначились зі складом та керівництвом — РІО Бердичів
 • TehnoMayster
 • TehnoMayster remont800

У виборчих комісіях на Бердичівщині вже визначились зі складом та керівництвом

В трьох об’єднаних територіальних громадах, які знаходяться на території Бердичівського району 23 грудня відбудуться вибори нових депутатів та голів.

Асенизатор

Виборчий процес розпочався 3 листопада і поки що успішно триває. Так, минулої суботи відбулось засідання районної виборчої комісії, на якому було сформовано склад територіальних виборчих комісій та визначено їх керівників, заступників і секретарів.

Гришковецька  селищна виборча комісія

 1. Голова комісії Пісенко Людмила Андріївна 1977р.н з подання Бердичівської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
 2. Заступник голова Елерт Алла Станіславівна 1964р.н з подання Бердичівської районної організації ПАРТІЇЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
 3. Секретар Гончар Юлія Володимирівна 1982р.н з подання Бердичівської районної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч»

Райгородоцька сільська виборча комісія

 1. Голова комісії Бондарчук Ганна Анатоліївна 1967 р.н з подання Бердичівської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
 2. Замісник голови Борисюк Ігор Васильович 1962 р.н з подання Бердичівської районної організації Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
 3. Секретар Шевчук Марина Володимирівна 1990 р.н з подання Бердичівської районної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч»

Швайківська сільська виборча комісія

 1. Голова комісії Кравчук Лілія Григорівна 1979р.н з подання Бердичівської районної організації Політичної партії «Опозиційний блок»
 2. Заступник голови Борейко Галина Миколаївна 1960 р.н з подання Бердичівської районної організації Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
 3. Секретар Перин Світлана Володимирівна 1981р.н з подання Бердичівської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

RIFdruk1

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.