Голова Бердичівської РДА здійснив виїзний прийом в селі Швайківка — РІО Бердичів

П'ятниця, 19 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Голова Бердичівської РДА здійснив виїзний прийом в селі Швайківка

15 лист. 2018 Прес–служба райдержадміністрації

У п’ятницю, 9 листопада, голова райдержадміністрації Петро Яригін та голова районної ради Софія Томашевська здійснили плановий виїзний прийом громадян в селі Швайківка.

За зверненням сільського голови Тараса Яригіна до участі у виїзному прийомі були залучені фахівці відділу Держгеокадастру в Бердичівському районі, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


В ході прийому жителям села була надана консультація з питань заміни електролічильників населенню, оформлення та надання субсидій на оплату житлово – комунальних послуг, пенсійного забезпечення, отримання компенсації на вирощення молодняка ВРХ та на придбання доїльного апарату. 


Серед питань, які озвучили під час прийому було питання комплексного ремонту спортивної зали місцевої школи, заміни вікон, ремонт даху. Мешканці громади отримали консультації та вичерпні відповіді. Головою райдержадміністрації Петром Яригіним та головою районної ради Софією Томашевською взято під особистий контроль питання, котрі потребують детального вивчення.


Цього ж дня, за ініціативи сільського голови Тараса Яригіна спільно з фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, здійснено перевірку підготовки житла до опалювального сезону, забезпечення паливом, дотримання правил протипожежної безпеки.


З батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення комфортних умов для виховання та розвитку дітей. З метою контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини та допомоги на дітей одиноким матерям, відвідали й інші родини.


В ході прийому керівники району зустрілися з колективом дитячого закладу освіти «Віночок», ознайомилися з умовами його функціонування та потребами на найближчий період.
Сільський голова ознайомив голів адміністрації та районної ради з проектом облаштування та переоснащення фельдшерсько – акушерського пункту, так як старе приміщення майже не придатне для належної експлуатації. Тарас Петрович переконаний, що такі заклади мають обов’язково знаходитися в зручному для людей місці з максимально комфортними умовами.


Очільники району також мали змогу ознайомитися з проектом громади «Щодо благоустрою та озеленення скверу у селі Швайківка Бердичівського району», оглянути саме місце. Сільський голова детально окреслив своє бачення розвитку громади на перспективу, поділився планами на майбутнє.

Shvaikivka1

Shvaikivka2

Shvaikivka4

Shvaikivka5

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.